Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 10:16:59

Громадський актив, Березенко та прокуратура на захисті прав "Ялівщини"

22.06.2015   07:35Агенцiя

До Ради регіонального розвитку Чернігівщини щодня надходить по 5-6 звернень громадян міста, які стосуються діяльності та функціонування Регіонального ландшафтного парку "Ялівщина" - одного з найулюбленіших місць відпочинку чернігівців.

Містян турбує бездіяльність нинішнього керівництва парку: зацвівша річка Стрижень, незаконні забудови, сміття та бруд – це те, чим сьогодні «славиться» парк. Аби обговорити усі проблеми, пов’язані з «Ялівщиною» та знайти шляхи їх вирішення, Сергій Березенко організував зустріч громадських активістів з прокурором Чернігівської області Віктором Носенком.

На зустрічі з’ясовували загальний стан справ пов’язаних з парком. Як стверджують активісти, керувати парком, без оголошення конкурсу та без громадського обговорення призначили депутата Чернігівської обласної ради, мешканця Києва, Анатолія Мороза. Громадськість дорікає, що працювати з керівником неможливо.

Більше того, за їхні словами Морозов не з’являється на робочому місці, оскільки приїздить до Чернігова лише на сесії облради. Втім, зарплату отримує регулярно. За що?
Справедливо обурюються люди. Окрім того керівництво «Ялівщини» не надало на вимогу активістів ані фінансового звіту, ані звіту стосовно діяльності керівництва парку за минулий рік. За словами представників громадськості Наталії Проскуріної та Тамари Петрової, згідно проектно-технічної документації, розробку якої керівництво ландшафтного парку замовило у однієї з фірм, площа парку зменшилась майже на 23 гектари. Замість заявлених раніше 168,7 га у документах фігурує площа у 145 га. Чернігівці не хочуть допустити чергового «дерибану» комунальної землі, тому всіма силами намагаються відновити справедливість. Є у активістів і питання стосовно так званих «резервних» ділянок парку, до яких чомусь включили дамбу, яка згідно закону повинна належати громаді.

- Ми зібралися тут, аби обговорити та з’ясувати ті питання, які сьогодні турбують жителів міста. Розпочали важливий діалог. Зі свого боку, хочу запевнити, проблема «Ялівщини» знаходиться під контролем не лише громадськості, а й Ради регіонального розвитку Чернігівщини та прокуратури. Ми робимо все, аби парк працював для міста і ніхто не зменшував його територію, - заявив на зустрічі Сергій Березенко.


Тарас Дзюба

PR

Останні новини Чернігівщини

Держпродспоживслужба: епізоотична ситуація в регіоні стабільна і контрольована

Держпродспоживслужба: епізоотична ситуація в регіоні стабільна і контрольована 09:39

Від початку року фахівці державних установ, що входять до складу Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, виконали значний обсяг робіт щодо здійснення контролю і нагляду за особливо небезпечними заразними хворобами тварин.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:01

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 21 жовтня до 8:00 22 жовтня 2020 року.

Викрито злочинну схему конвертації безготівкових коштів у готівку на суму 272,4 млн гривень

Викрито злочинну схему конвертації безготівкових коштів у готівку на суму 272,4 млн гривень 08:33

Податківцями виявлено злочинну схему ухилення від сплати податків та конвертації безготівкових коштів у готівку, яка діяла на території Чернігівської області протягом 2019-2020 років.

Три поліцейські підрозділи на отримали нові службові автомобілі

Три поліцейські підрозділи на отримали нові службові автомобілі 08:12

Нові іномарки Renault Duster для оперативної і якісної роботи отримали групи реагування патрульної поліції в Бахмачі, Прилуках і Корюківці.