Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 серпня, 02:55:49

Прокурор Чернігівської області зустрівся з мітингувальниками

16.06.2015   16:39Агенцiя

Сьогодні до учасників мітингу, який відбувся в центрі міста Чернігова та учасники якого підійшли в тому числі й до прокуратури області, вийшов прокурор області Віктор Носенко.

Він прийняв звернення протестувальників і запевнив їх у тому, що прокуратура у будь-якому випадку захищатиме закон.

Зокрема, на запитання щодо розслідування резонансних злочинів у сфері економіки та щодо покарання винних у злочинах проти учасників Євромайдану Віктор Носенко відповів:

—  Я даю особисто слово, що все буде відповідно до вимог чинного законодавства. Що всі зареєстровані провадження — не тільки ті, що знаходяться в суді, а й інші, — будуть розглянуті відповідно до вимог закону. Ніякий факт не буде упущений.

На даний час, — додав він, — прокуратурою області, як і районними та міськими прокуратурами, окрім офіційних звернень, моніториться все викладене в газетах, в інтернеті, на телебаченні, в усіх засобах масової інформації. На кожен випадок іде реагування: чи відповідна перевірка, чи позов, чи кримінальне провадження. Зараз питання поставлено так, щоб усе відбувалося з реєстрацією і з відповідною реакцією згідно вимог законодавства.

Прокурор області запропонував громадським активістам з питань результатів роботи прокуратури, які їх цікавлять та становлять громадський інтерес, отримувати таку інформацію. Але наголосив на необхідності робити це в офіційний спосіб: через звернення, інформаційні запити, спілкування на особистому прийомі громадян з керівництвом прокуратури області. Віктор Носенко пообіцяв активістам свою підтримку в донесенні об’єктивної інформації до громадськості.

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0 19:01

Попередження: Фаворов Д., 23, Гітченко, 34, Максименко, 39, Мостовий, 49, Мілько, 56, Богданов, 66, Костишин (тренер), 82, Огіря, 87

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України 16:11

Боротьба танкістів за право називатися кращими серед оперативних командувань тривала майже тиждень. З цей час на загальновійськовому полігоні на Чернігівщині танкісти з чотирьох регіонів України продемонстрували влучність стрільби, вправність водіння, фізичну витривалість та моральну стійкість.

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно 13:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції (надалі - ГКІ) та попередження спалахів серед населення області триває.

Фотоконкурс

Фотоконкурс "Синергія Десни" 13:57

Деснянське басейнове управління водних ресурсів до Дня Десни проводить конкурс на краще фото річки, що протікає на Чернігівщині та є притокою Десни.

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу "РЛП "Міжрічинський" 12:04

Засідання конкурсної комісії провела виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова 15 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ