Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 02:30:19

Прокурор Чернігівської області зустрівся з мітингувальниками

16.06.2015   16:39Агенцiя

Сьогодні до учасників мітингу, який відбувся в центрі міста Чернігова та учасники якого підійшли в тому числі й до прокуратури області, вийшов прокурор області Віктор Носенко.

Він прийняв звернення протестувальників і запевнив їх у тому, що прокуратура у будь-якому випадку захищатиме закон.

Зокрема, на запитання щодо розслідування резонансних злочинів у сфері економіки та щодо покарання винних у злочинах проти учасників Євромайдану Віктор Носенко відповів:

—  Я даю особисто слово, що все буде відповідно до вимог чинного законодавства. Що всі зареєстровані провадження — не тільки ті, що знаходяться в суді, а й інші, — будуть розглянуті відповідно до вимог закону. Ніякий факт не буде упущений.

На даний час, — додав він, — прокуратурою області, як і районними та міськими прокуратурами, окрім офіційних звернень, моніториться все викладене в газетах, в інтернеті, на телебаченні, в усіх засобах масової інформації. На кожен випадок іде реагування: чи відповідна перевірка, чи позов, чи кримінальне провадження. Зараз питання поставлено так, щоб усе відбувалося з реєстрацією і з відповідною реакцією згідно вимог законодавства.

Прокурор області запропонував громадським активістам з питань результатів роботи прокуратури, які їх цікавлять та становлять громадський інтерес, отримувати таку інформацію. Але наголосив на необхідності робити це в офіційний спосіб: через звернення, інформаційні запити, спілкування на особистому прийомі громадян з керівництвом прокуратури області. Віктор Носенко пообіцяв активістам свою підтримку в донесенні об’єктивної інформації до громадськості.

Останні новини Чернігівщини

Медзасоби та захисне спорядження, отримане від держави, розподілено в лікарні області

Медзасоби та захисне спорядження, отримане від держави, розподілено в лікарні області 12:17

Останніми днями Чернігівська область отримала від держави декілька партій медзасобів та захисного спорядження для протидії поширенню COVID-19.

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 9 пожеж

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 9 пожеж 12:08

Останнім часом можна побачити окутані клубами диму від вогнищ присадибні ділянки, відкриті території, лісопаркові зони тощо.

За реагування військової прокуратури командир військової частини відбуде покарання на гауптвахті

За реагування військової прокуратури командир військової частини відбуде покарання на гауптвахті 11:45

Чернігівським районним судом Чернігівської області за результатами розгляду протоколу про вчинення військового адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172 – 15 ч. 2 КУпАП, майора ЗСУ, виконуючого обов’язки командира військової частини, яка дислокована на Чернігівщині, притягнуто до адміністративної відповідальності.

Двісті квадратних метрів щастя – це публічна бібліотека у Менській громаді

Двісті квадратних метрів щастя – це публічна бібліотека у Менській громаді 11:31

Публічна бібліотека у Менській громаді – це 200 квадратних метрів сучасного, світлого та активного простору. Тут залюбки проводять час дорослі і діти, мами з малечею, старші жителі та гості, які приїхали у справах або відпочити.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини