Міськрада не перешкоджала розслідуванню справи щодо перерахування коштів забудовнику на придбання квартир "чорнобильцям"
Посадові особи Чернігівської міської ради не перешкоджали проведенню досудового розслідування щодо перерахування бюджетних коштів підприємству-забудовнику для придбання квартир для постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Як повідомили у загальному відділі міської ради, у 2013 році було 5 запитів щодо цієї справи від прокуратури міста та області, у 2014 році від прокуратури міста Чернігова надійшло два запити, стільки ж від – прокуратури Чернігівської області. "Відповіді та інформація на запити надавалася вчасно", - зазначили у відділі.
Крім того, органи слідства робили низку запитів до управління капітального будівництва, фінансового управління, управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду, відділу обліку та звітності. Інформація також надавалася у передбачені законодавством терміни.
Із загального відділу за минулий рік працівники правоохоронних органів тричі вилучали документи у справі про "Домобудівник". Загалом вилучено та скопійовано понад 500 сторінок документів.
Загалом за 2014 рік до міської ради від прокуратури міста Чернігова та прокуратури Чернігівської області надійшло майже 300 документів, більшість із них вимагали надати документи чи інформацію.
Довідка: У 2012 році підприємству "Домобудівник" міськрада перерахувала 4,7 млн. грн. для придбання квартир учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, однак підприємство квартири не збудувало, і коштів не повернуло, а зараз перебуває у стадії банкрутства.
Договір на закупівлю квартир укладений у рамках Державної програми "Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи". Згідно з цим договором, було придбано майнові права на об'єкти нерухомості (за адресою будівництва групи житлових багатоквартирних будинків по вул. Андрусенка між вулицями Красносільського і Незалежності – друга черга будівництва, житловий будинок № 2).
Згідно з наданим графіком виконання будівельно-монтажних робіт, ПАТ "БК "Домобудівник" передбачало закінчення строку будівельно-монтажних робіт у листопаді 2012 року. У листі компанії вказувалося про змогу збудувати та ввести в експлуатацію житло до 31 грудня 2012 року. У подальшому підприємство збанкрутувало, дім не добудовано і громадяни залишилися без житла.
Радник міського голови Ірина Синельник
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.