Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 07:01:35

Чернігівщина молилася за МИР, НАДІЮ, УКРАЇНУ

02.03.2015   08:20Агенцiя

В перший день весни в маленькому, але такому величному храмі – Кафедральному соборі святої великомучениці Катерини, що височіє при в’їзді до Чернігова, – сотні жителів міста спільно з Україною та світом молилися за МИР, за УКРАЇНУ, за НАДІЮ.

В руках чернігівці тримали плакати «Надіє, ми з тобою», «За мир», «За Надію», «За Україну», “Надія, ми з тобою” та фоторафії української героїні Надії Савченко.

Отець Олег закликав подивитися на Надію Савченко як на взірець стійкості і сприймати щоденні випробування через призму її мужності.

Завершила молебень чернігівська громада виконанням “Многая літа, благиї літа”. Пізніше члени Чернігівської обласної ПО ВО “Батьківщина” провели імпровізований мітинг біля знака “Борцям за волю та незалежність”.

На думку голови обласної парторганізації ВО “Батьківщина” Валерія Дубіля, який долучився ядо спільної молитви на Софійській площі, лише могутня сила єднання та сила молитви здатна повернути мир та Надію в  Україну. “За це сьогодні молилася наша страждальна Україна, цілий світ. Ми просимо Господа послати нашій Надії сили, витримки. Надія Савченко голодує за всіх нас, за всю Україну, за мільйони патріотів нашої Батьківщини”.

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини