Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 липня, 02:31:03

Не буде села – не стане і міста!

22.10.2014   16:32Агенцiя

У цьому переконаний кандидат у народні депутати Валерій Давиденко. На його думку, село житиме краще і розвиватиметься лише завдяки якісному місцевому самоврядуванню. Про це він заявив під час зустрічі з громадами Куликівського району.

— Всі податки повинні лишатися на місцях і громада має бути економічно самостійною. Децентралізація влади дозволить розвиватися малим фермерським господарствам. Селяни самі зможуть себе забезпечити і тим самим відродити село. Чернігівщина – найкраще місце для розвитку сільського господарства, — переконаний Валерій Давиденко. —  докладу всіх зусиль для поліпшення життя селян. Зручності повинні бути не тільки у місті. Зараз при владі безліч корупціонерів, які відстоюють інтереси тих чи інших кланів. Роздають обіцянки, а потім зникають. Ще до того, як я вирішив піти у Верховну раду, я дбав про село, допомагав йому розвиватися. Між селом і містом повинна зникнути межа — всі без винятку люди, і в селі, і в місті, заслуговують на благополучне, комфортне життя.

Селяни озвучили проблеми своєї громади. Одні скаржаться, що у них немає роботи. Інші незадоволені умовами свого життя. Досить часто можна було почути, що деякі орендарі не лише не виплачують гроші за паї, а й зовсім не підтримують громаду, на землях якої працюють. Школи, ФАПи, дороги, будинки культури, магазини, пекарні — все у занепаді.

— Кожен селянин повинен мати можливість забрати свій пай, при умові, що орендар не виконує свої забов’язання. Селянин — господар своєї землі. Він має розпоряджатися власним наділом, а не чекати, коли якийсь підприємець віддасть йому копійки, — сказав Валерій Давиденко.

Також він підкреслив, що нині вкрай необхідно ухвалювати нові закони, які не будуть створювати бар’єри, а навпаки, дадуть селу нове дихання. Він знає, як це зробити. Завдяки спільним зусиллям — село процвітатиме!

PR

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток

Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19

Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.

У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів

У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

 Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті

Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10

Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.

Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06

У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини