Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 15:52:06

Не буде села – не стане і міста!

22.10.2014   16:32Агенцiя

У цьому переконаний кандидат у народні депутати Валерій Давиденко. На його думку, село житиме краще і розвиватиметься лише завдяки якісному місцевому самоврядуванню. Про це він заявив під час зустрічі з громадами Куликівського району.

— Всі податки повинні лишатися на місцях і громада має бути економічно самостійною. Децентралізація влади дозволить розвиватися малим фермерським господарствам. Селяни самі зможуть себе забезпечити і тим самим відродити село. Чернігівщина – найкраще місце для розвитку сільського господарства, — переконаний Валерій Давиденко. —  докладу всіх зусиль для поліпшення життя селян. Зручності повинні бути не тільки у місті. Зараз при владі безліч корупціонерів, які відстоюють інтереси тих чи інших кланів. Роздають обіцянки, а потім зникають. Ще до того, як я вирішив піти у Верховну раду, я дбав про село, допомагав йому розвиватися. Між селом і містом повинна зникнути межа — всі без винятку люди, і в селі, і в місті, заслуговують на благополучне, комфортне життя.

Селяни озвучили проблеми своєї громади. Одні скаржаться, що у них немає роботи. Інші незадоволені умовами свого життя. Досить часто можна було почути, що деякі орендарі не лише не виплачують гроші за паї, а й зовсім не підтримують громаду, на землях якої працюють. Школи, ФАПи, дороги, будинки культури, магазини, пекарні — все у занепаді.

— Кожен селянин повинен мати можливість забрати свій пай, при умові, що орендар не виконує свої забов’язання. Селянин — господар своєї землі. Він має розпоряджатися власним наділом, а не чекати, коли якийсь підприємець віддасть йому копійки, — сказав Валерій Давиденко.

Також він підкреслив, що нині вкрай необхідно ухвалювати нові закони, які не будуть створювати бар’єри, а навпаки, дадуть селу нове дихання. Він знає, як це зробити. Завдяки спільним зусиллям — село процвітатиме!

PR

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.