Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 14:36:38

Станіслав Прокопенко відвідав Ріпкинський район

20.01.2012   16:36Агенцiя

20 січня перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко здійснив робочу поїздку до Ріпкинського району. Його супроводжував голова Ріпкинської районної державної адміністрації Петро Головач.

На початку свого візиту до району Станіслав Прокопенко привітав жительку села Буяни Ксенію Іванівну Лузько зі 100-річним ювілеєм. Односельці знають Ксенію Іванівну як велику трудівницю, адже все життя вона пропрацювала в колгоспі.

Станіслав Прокопенко передав ювілярці вітання від Президента України Віктора Януковича, побажав міцного здоров’я, щастя та всіляких гараздів.

Ксенія Іванівна подякувала гостям за привітання й подарунки та охоче поділилася своїми спогадами. А розповідати було про що, бо за її плечима ціле століття – це і роки Голодомору, розбудова Радянської держави, лихоліття Великої Вітчизняної війни, післявоєнна відбудова країни тощо.

Людяність, доброта, незгасаючий оптимізм, невичерпний гумор – головні риси сивочолої жінки, за які доля дарує їй довгий вік.

У рамках робочої поїздки перший заступник голови облдержадміністрації відвідав нещодавно відкритий дошкільний заклад “Рукавичка” у селі Вишневе. Заклад відкрито 27 грудня 2011 року у відремонтованому приміщенні при Вишневській ЗОШ. На даний час там перебуває 17 діток. У перспективі планується збільшити чисельність дітей, але для цього необхідно буде придбати спальні ліжка.

Оглянувши приміщення дитячого садочка, ознайомившись з виховним процесом, Станіслав Прокопенко поспілкувався з вихованцями закладу. Вони охоче демонстрували йому свої малюнки.

На завершення робочої поїздки в приміщенні Ріпкинської районної державної адміністрації Станіслав Прокопенко зустрівся з керівництвом району та апаратом РДА. Під час зустрічі було обговорено актуальні питання соціального-економічного розвитку району.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць 14:33

За даними моніторингу, проведеного Департаментом соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації, у Чернігівській області за 8 місяців 2020 року на створені нові робочі місця працевлаштовано 6219 осіб.

Пресконференція:

Пресконференція: "Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині". ВІДЕО 12:01

27 жовтня в прес-центрі «Чернігівський вибір» відбулася прес-конференція на тему «Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині».

У Чернігові +1 міні-сквер – на Масанах

У Чернігові +1 міні-сквер – на Масанах 11:54

Благоустрій ще одного міні-скверу в Чернігові завершений. Цього разу – на Масанах, біля будинку №56. Ось який вигляд новий сквер має зараз. А до початку робіт тут була невпорядкована зелена зона, на якій паркувалися автомобілі.

Як на Чернігівщині реалізовується програма EMERGENCY?

Як на Чернігівщині реалізовується програма EMERGENCY? 11:45

Створення сучасних приймальних відділень у дев'яти опорних лікарнях Чернігівської області передбачено в рамках реалізації програми EMERGENCY.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:39

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.