Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 04:42:51

Політики за війну чи за мир?

09.09.2014   18:40Агенцiя

Триває і завдає непоправних збитків неоголошена війна. Надія на те, що в Україні перестануть гинути люди, з'явилася після підписання минулого тижня у Мінську протоколу про двостороннє припинення вогню.

Чи правильний крок зробила Україна в цьому випадку? Чи варто було зупиняти вогонь?

Політичні експерти переконані, що так, варто.

"Під час перемир'я у червні не було конкретики та бачення тої бази, спираючись на яку можна було шукати компроміс. Зараз мирний план - це вже бачення того, що потрібно все таки проводити корінні зміни у державному устрої, потрібно вирішувати питання майбутнього країни у рамках самої країни", - сказав політолог Кость Бондаренко у програмі "Події тижня" на ТРК "Україна".

Натомість, в останні місяці більшість політичних партій закликали до продовження війни за будь-яких умов.

"Більшість політиків сьогодні виступають за збройну боротьбу. Звичайно, ми маємо боронити рідну землю. Але життя людей все-таки важливіше, - говорить депутат Чернігівської міської ради Олег Шеремет, - Вже загинув 51 боєць з Чернігівщини. Потрібно якнайшвидше зупинити цю війну, відновити державу і допомогти родинам тих, чиї сини, батьки і брати віддали свої життя за нас".

Політологи впевнені, що виборча кампанія впливає на всіх учасників виборчого процесу - на політичні партії, на вже зареєстрованих та потенційних кандидатів.

На початку серпня соціологічна компанія ЮСС проводила опитування стосовно підтримки мирних ініціатив президента Порошенка. Виявилось, що за продовження бойових дій за будь-яких умов виступають 35% громадян. 58% вважають подальше проведення АТО саме у такий спосіб недоцільним.

Як розподіляться голоси виборців у залежності від того, наскільки "войовничими" будуть заклики політичних партій та кандидатів до війни?

Вибори покажуть, кого підтримує населення - "партії війни" чи прихильників миру.


Іван Литвин

PR

 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини