Затверджений новий склад Громадської ради при УМВС
Члени Громадської ради на своєму засіданні, яке пройшло в приміщенні сектору зв’язків з громадськістю, сформували новий її склад.
Як уже повідомлялося раніше, в травні 2014 року закінчився термін роботи Громадської ради при УМВС. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" та відповідно до пункту 8.2 Положення про Громадську раду при УМВС України в Чернігівській області, назріла необхідність створення нового складу Громадської Ради при обласному міліцейському відомстві.
Засідання Громадської ради відкрила і вела її голова Алла Лепеха – регіональний координатор по зв’язках з громадськістю Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Чернігівській області, директор благодійної організації "Чернігівський жіночий правозахисний центр". Вона прозвітувала про роботу Громадської ради в 2012 - 2014 роках.
В роботі засідання взяв активну участь виконуючий обов’язки заступника начальника Управління - начальник міліції громадської безпеки Едуард Альохін.
В ході жвавого обговорення ефективності діяльності дорадчого органу представники правозахисних організацій Чернігова спрямували роботу у практичну площину. Зокрема, у зв’язку з певними кадровими змінами протягом найближчого часу конче необхідно сформувати перелік пропозицій до плану роботи ради. Крім того, кожен має визначитися із особистими вподобаннями щодо напрямку своєї роботи в Громадській раді аби уникнути дублювання функцій її членів та досягти якнайбільшої ефективності діяльності.
Під час розгляду питання про оновлення кількісного та персонального складу Громадської ради при УМВС України в Чернігівській області виникли тривалі дебати, результатом яких стало затвердження складу Ради в кількості 13 осіб.
Наприкінці серпня Рада планує провести наступне своє засідання. Роботи членам Громадської ради вистачатиме. Дорадчий орган має надавати правоохоронцям допомогу у розв'язанні суспільних проблем, пильнуючи за дотриманням законності з боку самих правоохоронців, опікуватися захистом прав затриманих чи підозрюваних у вчиненні злочинів або правопорушень, захищати дітей та підлітків від різного роду незаконних дій щодо них, та багато іншого.
Важливою ознакою діяльності Ради має стати охоплення не лише Чернігова та найбільших міст, а й усієї території області. З цією метою в перспективі передбачено відновити практику регулярних виїздів у райони спеціальних мобільних груп.
Також в ході засідання були обговорені інші нагальні потреби, які в перспективі можуть виникнути в процесі роботи Громадської ради.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.