Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 15:02:56

Володимир Івашко: "Співпраця влади і бізнесу не повинна носити формальний характер"

05.04.2014   09:16

Шляхи активізації розвитку, зменшення фіскального тиску, дерегуляції бізнесу обговорено сьогодні під час зустрічі промисловців та підприємців області з головою обласної державної адміністрації Володимиром Івашком.

На початку зустрічі голова правління Чернігівського регіонального відділення «Українського союзу промисловців та підприємців» Володимир Козир поінформував присутніх про реформування обласної організації УСПП, зміну статуту та назви. За його словами, є рішення про її перейменування на Чернігівську обласну громадську організацію «Регіональний альянс ділових ініціатив роботодавців».

Як зауважив Володимир Козир, в останні роки бізнес не відчував підтримки влади, тому має до її нових представників в області конкретні пропозиції, підтримка та подальша реалізація яких має позитивно вплинути на покращення бізнесового клімату регіону.

Серед озвучених пропозицій, зокрема, зміна відношення влади до бізнесу та налагодження конструктивного діалогу, зменшення кількості перевірок від контролюючих органів, створення рівних умов для ведення бізнесу для всіх суб’єктів підприємницької діяльності тощо.

Безліч проблемних питань учасники наради піднімали стосовно взаємовідносин з податковими та митними органами, вирішення земельних питань, легальних державних закупівель, дотримання законодавчо встановлених умов ведення бізнесу в галузі пасажирських перевезень, підготовки та кадрового забезпечення територіального бізнесу, а також багато інших.

Уважно вислухавши усі зауваження та пропозиції, голова облдержадміністрації підкреслив: нині відносини влади і бізнесу будуть суттєво переглянуті, адже навіть у нинішніх складних умовах економіка області повинна працювати стабільно. На переконання очільника області, дієвим механізмом розв’язання озвучених на зустрічі проблем має стати тісна співпраця усіх зацікавлених сторін.

«Співпраця влади і бізнесу не повинна носити формальний характер. Влада та нове керівництво правоохоронних органів обіцяють вам свою підтримку. Позиція облдержадміністрації – зробити свою роботу максимально відкритою і прозорою. Лише за таких умов перестануть існувати злочинні схеми, а усі винні у корупційних діяннях – незалежно від посад та партійної приналежності - будуть притягнуті до відповідальності», - наголосив Володимир Івашко.

За спільним рішенням учасників наради та голови облдержадміністрації такі зустрічі з озвученням конкретних проблемних питань, які можна вирішити на обласному рівні, будуть проводитися регулярно.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Психологічна підтримка для людей, які зазнали страждань внаслідок війни 09:51

Український ветеранський фонд започатковує терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни – людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну.

25 квітня: цей день в Україні і світі

25 квітня: цей день в Україні і світі 08:47

ДЕНЬ 792 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 792 RUSSIAN AGRESSION

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.