Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 12:25:36

Сесія Чернігівської міськради "по традиції" розпочалася з мітингу протесту. ФОТОрепортаж . ВІДЕО

28.12.2011   10:44

Мітинг організовано на захист Ялівщини.

Депутатів і чиновників, які приймають участь в шістнадцятої сесії Чернігівської міської ради шостого скликання зустрічало декілька сотень мітингуючи, які протестували проти забудови Ялівщини..

Вони вимагають надати їй статус регіонального ландшафтного парку, щоб заборонене там будь-яке будівництво.

Заборона будь-якої діяльності, яка призводить або може призвести до погіршення стану навколишнього середовища та зниження рекреаційної цінності території природного парку, передбачається Законом України "Про природний заповідний фонд України".

Але статусу регіонального ландшафтного парку урочище поки що не отримало, тому депутати знову і знову ставлять на голосування питання про виділення земельних ділянок.

Сьогодні о 10.20 в Чернігові розпочалася сесія міської ради. А біля стін продовжується акція протесту. І щоб депутатам напередодні Новорічних свят було веселіше працювати мітингувальники розважали їх піснями, веселою музикою та палкими виступами. Бажаючі можуть зігрітися чаєм та кавою, які принесли із собою учасники мітингу.


Ялівщина
Матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії.

Ялівщина - історична місцевість у північно-східній частині міста Чернігова (Деснянський район).

Назву місцевість одержала від прізвища власника млина на річці Стрижні райця В. Ф. Яловицького (право на володіння млином йому було підтверджено універсалом гетьмана Дем'яна Многогрішного від 13 червня 1672 року).

У 1880 році, коли в Чернігові почалося будівництва Чернігівського водогону, в центрі міста було споруджено водонапірну башту, а на Ялівщині - насосну станцію для подачі води з артезіанських свердловин.

У 1890-х роках на Ялівщині висаджені верес, сосну, ялину, іргу, черемху та інші дерева та кущі. Особливо багато для озеленення зробив член міської думи В. В. Нерода.

Після Другої світової війни радгосп "Деснянський" висадив у Ялівщині фруктові дерева, а також липу, березу, тополю, білу акацію тощо.

Парк на території Ялівщини - пам'ятка садово-паркового мистецтва (з 1972 року). Його площа - 83 га. Розпочато реконструкцію зелених насаджень уздовж берегів річки Стрижня.

На території Ялівщини виявлено поселення епохи бронзи (2 тис. до н. е.), раннього заліза (7-4 ст. до н. е.), київського типу (ІІІ-V ст.ст.), а також волинцівсько-київське (VІІІ-ІХ ст.ст.) і давньоруське (ІХ-ХІІІ ст.ст.).

 

 ВІДЕО - Інтернет-видання "Високий Вал"

Останні новини Чернігівщини

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП "Ліки України" 11:40

У нараді взяли участь: начальник Головного управління Національної поліції в області Едуард Альохін, заступник начальника Головного управління - начальник слідчого управління Євген Гончаров, голова Управління СБУ у Чернігівській області Юрій Гончаров та в.о. прокурора Чернігівської області Сергій Івашко.

Міжнародна данська компанія

Міжнародна данська компанія "Spectre A/S" розглядає можливість відкриття підприємства на Чернігівщині 11:34

А ще у планах — знайти партнера, готового до розширення власних потужностей. При цьому іноземна сторона готова забезпечувати певну кількість замовлень на рік, постачати сировину. Мова йде про швейні підприємства області, адже компанія займається виробництвом одягу для різних видів спорту на відкритому повітрі (велоспорту, сноуборду, альпінізму, кінного спорту тощо).

"Інна Василенко. Невідома зірка" 11:22

«Відкриття нівроку» Інна Василенко – 25 років на сцені. «Буде весело!» - обіцяла артистка, запрошуючи на свою лірично-комедійну бенефісну програму «Інна Василенко. Невідома Зірка», представлену в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм 13 листопада.

Відбулося засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міськради

Відбулося засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міськради 10:06

12 листопада у сесійній залі міської ради відбулося сьоме засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг можна отримати у грошовій формі

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг можна отримати у грошовій формі 09:54

Починаючи з 1 жовтня цього року, в Україні діють дві форми надання пільги на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі: готівкова та безготівкова. При цьому порядок їх призначення залишається незмінним.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини