Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 19:46:45

У Чернігові проведено міську об’єднавчу конференцію Руху

26.06.2013   07:35Агенцiя

25 червня чернігівські міські організації Української народної партії та Народного руху України провели об’єднавчу конференцію.

Представник чернігівського об’єднавчого комітету Володимир Ступак поінформував делегатів про рішення з’їздів УНП і НРУ та процес об’єднання рівноправних партнерів, що сповідують спільні ідеологічні цінності у єдину політичну силу в Україні та області. Він із задоволенням відмітив на Чернігівщині динамічну перереєстрацію членів партій до об’єднаного Руху.

Володимир Ступак повідомив, що Рух вже підписав договори про партнерство з Українською республіканською партією та Конгресом українських націоналістів. Отже, впевнено розпочався процес гуртування прихильників правої і правоцентристської ідеології у єдину, юридично оформлену, політичну силу. Саме цей правовий демократичний шлях є єдиним можливим для перспективного поступу України. Він відкриває нові можливості для консолідації всіх національно-демократичних сил та опозиції в цілому задля захисту національної держави, демократії, національних інтересів.

Делегати обговорили мету та завдання партії і міської організації в умовах погіршення внутріполітичної ситуації в країні, загострення суперечностей між владою та суспільством. Рухівці намітили конкретні політичні заходи щодо захисту прав і свобод громадян, суспільних та національних інтересів у Чернігові.

Прийнято рішення про створення чернігівської міської організації об’єднаного Руху. Її головою обрано Сергія Чернякова, заступниками – Олександра Даценка, Надію Галковську та Людмилу Івашко.


Прес-служба Чернігівської міської організації Народного руху України (Української народної партії “РУХ”)
 

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини