Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 16:00:35

Нові можливості для малих міст Чернігівщини посилити енергетичну безпеку

11.06.2013   07:17Агенцiя

Презентація проекту “Стале енергетичне планування: міжнародна співпраця та досвід на шляху до Угоди Мерів” громадської організації Центр “Доброчин”.

руки

руки

В пілотних містах проекту Щорс, Мена і Городня Чернігівської області в даний час проходить діяльність стосовно приєднання до Угоди Мерів. Представлений проект має на меті підвищити можливості української місцевої влади і відповідних зацікавлених сторін у сфері сталого енергетичного планування.

Підписанти Угоди досягають загальної мети: надати своїм громадянам екологічно, соціально та економічно стійке середовище проживання, забезпечуючи їм доступні енергетичні послуги для життя. Однією з вимог Угоди Мерів є складання Базового Кадастру Викидів та Плану Дій по зменшенню викидів CO2. Тому проект зосереджено також на ознайомленні з литовським досвідом, зокрема з практикою міст-підписантів, їх надбанням, добрими прикладами, а також неуспішними практиками стосовно реалізації Угоди Мерів.

Як зазначила Наталія Дрозд, керівник проекту: “Проект покликаний забезпечити не лише офіційну співпрацю між українськими та литовськими муніципалітетами та НУО, але і побудувати особисті та професійні стосунків. Це в свою чергу, забезпечить сталість відносин та їх подальший розвиток”.

На думку Олександра Підгорного, експерта проекту, Угода Мерів є привабливим варіантом для місцевих органів влади будь-якого розміру – від маленьких сіл до великих міст. Підписанти отримують доступ до фінансових механізмів підтримки своєю діяльності, зокрема, для розробки та реалізації сталої енергетичної політики.

Незважаючи на те, що дані кроки вимагають значних зусиль, вони допомагають містам просуватися в напрямку інтегрованого, стійкого підходу до сталого енергетичного розвитку.


Наталія Максименко, Центр “Доброчин”

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини