Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 13:22:21

Олександр Соколов про суботник, день Довкілля та граблі

17.04.2013   15:20

17 квітня відбулася прес-конференція міського голови Олександра Соколова з нагоди проведення Дня Благоустрою у Чернігові.

Мер озвучив плани, приурочені до Дня Довкілля в місті: ремонт доріг, прибирання парків та скверів, прибудинкових територій, висадка квітів та дерев. "Так вже склалося, що до 1 травня не встигнемо все прибрати, але до кінця травня буде чисто всюди", - запевнив Олександр Володимирович.

Благоустрій міста - це не лише чисті подвір'я та вулиці. Це ще і зелені дерева, квітучі клумби і парки. Вже сьогодні у місті висаджено 42 тисячі тюльпанів, і 48 тисяч нарцисів та крокусів. А ще запланована висадка 100 дерев та 400 кущів  різних порід (береза, липа, ялина, ялівець, туя, барбарис, бузок та ін.).

Олександр Соколов буде брати участь у суботнику. Сказав, що прибиратиме разом із іншими працівниками міськради територію Центрального парку культури та відпочинку. Щодо засобів праці, то після роздумів розказав, що частіше доводиться працювати із граблями. "Останнім часом все більше граблі трапляються. Ні, я на них не наступаю. Наступаємо на граблі ми не лише в день Довкілля. А працювати, то мені найбільше подобається все-таки із граблями. Але якщо буде потрібно посадити дерево, то звичайно я і це можу зробити", - сказав О.Соколов.

На думку міського голови його колеги з міської ради знають, що він намагається приділяти більше часу прибиранням, і це не всім подобається. І розповів про випадок, який трапився під час минулорічних суботників: "Одного разу ми з Сеньковичем пішли подивитися дорогу до Десни та як там працює освітлення. Звернули увагу, що люди все сміття та листя зібрали до кучі і пішли. Ми разом із водіями продовжили собі суботник ще на півтори години".

Також міська влада вирішила мотивувати найбільш активних чернігівців за участь у суботнику. Олександр Соколов повідомив, що всі охочі можуть якнайкраще прибрати свій двір та взяти участь у міському огляді-конкурсі "З турботою про рідне місто", переможці якого отримають дитячий майданчик. Учасниками конкурсу можуть стати не тільки мешканці багатоповерхових будинків, а й навчальні заклади та підприємства.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ