Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 20:04:53

Що зробили депутати від Чернігівщини за 100 днів роботи?

19.03.2013   07:19Агенцiя

Чернігівський освітній центр “Ініціатива” в партнерстві з прес-клубом “Чиста політика” та проектом “Чернігівський монітор” ініціюють проведення наприкінці березня 2013 року круглого столу на тему столу “100 днів роботи парламентарів Чернігівщини: перші підсумки”.

Адже саме в цей час виповнюється 100 днів з моменту набрання повноважень діючим корпусом нардепів Верховної Ради (12 грудня 2012 року).

Під час роботи круглого столу чернігівським журналістам, експертам, політологам та всім зацікавленим буде представлена, зокрема, інформація проекту “Профілі Чернігівських політиків” <http://pik.cn.ua/profily/2/>, який реалізує Чернігівський освітній центр “Ініціатива”. Додамо, що завданням проекту є постійний моніторинг діяльності політиків пов’язаних з Чернігівською областю та донесення об’єктивної інформації до жителів регіону.

У зв’язку з цим ЧОЦ “Ініцатива” звернувся з офіційними запитами про отримання інформації до народних депутатів-мажоритарників з Чернігівщини.

Валерій Дубіль, Владислав Атрошенко, Ігор Рибаков, Олег Ляшко, Іван Куровський та Микола Рудьковський отримали наступні запитання:
- Хто помічники-консультанти народного депутата ( штатних чи громадських засадах)?
- Які адреси приймальні народного депутата та графіку її роботи?
- Кількість візитів депутата в округ та кількість зустрічей з виборцями округу?
- Які пункти передвиборчої програми вдалося виконати депутату за перші 100 днів роботи на посаді? Які пункти передвиборчої програми знаходяться в процесі виконання?

На основі отриманих відповідей та моніторингу відкритих джерел ЧОЦ “Ініціатива” сформує відповідні діаграми рівня виконання своїх передвиборчих обіцянок народними депутатами від Чернігівщини за перші 100 днів роботи.

Крім того під час проведення круглого столу будуть представлені результати Проекту “Гола правда” від чернігівських депутатів: незручні запитання читачів – відверті відповіді обранців” є власною ініціативою інформ-агенції “Чернігівський монітор”.

Про час і місце круглого столу буде повідомлено додатково.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.