Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 21:17:45

На ПАТ “Ічнянський молочно-консервний комбінат” відкрито оновлені виробничі потужності

02.06.2012   20:46

1 червня в рамках проведення науково-практичної конференції “Розвиток переробної промисловості і сільськогосподарських підприємств: конкурентоспроможність продукції, добробут селян” на Ічнянському молочноконсервному комбінаті відкрито оновлені виробничі потужності: на виробництві запрацювала лінія з виробництва ультрапастеризованого молока та згущеного молока преміум-класу.

Обладнання для нової лінії виготовлене провідними виробниками Німеччини та Франції і не має аналогів в Україні. Його виробнича потужність дозволить комбінату щодоби переробляти 1,5 тисячі тонн молока і випускати 300 тонн високоякісної продукції. На початковому етапі роботи нова лінія перероблятиме близько 1000 тонн високоякісної сировини на добу. Підприємство заготовлятиме її у фермерських господарствах Чернігівщини за ціною близько 3 гривень за кілограм.

За останні роки на підприємстві було проведено 4 етапи реконструкції. Встановлено унікальне обладнання для випуску згущеного молока, запущено лінії з виготовлення ультрапастеризованого молока, звичайного та класу преміум.

Починаючи з 2007 року, у реконструкцію та модернізацію підприємство залучило понад 155 мільйонів гривень інвестицій – кредитів міжнародних банків. Упродовж 2012-2013 років воно планує залучити ще понад 170 мільйонів гривень. Завдяки реконструкції, обсяги виробництва продукції в ПАТ “Ічнянський молочноконсвервний комбінат” збільшено вшестеро. Кількість робочих місць розширено майже на 200. Відрахування до бюджету зростуть з 0,6 мільйона гривень у 2007 році до 7,45 мільйона гривень у 2012 році. На сьогодні це підприємств чи не єдине в Україні з такими потужними виробничими можливостями, один з найбільших вітчизняних виробників молочних консервів.

Символічну стрічку перерізали голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, президент УСПП Анатолій Кінах та президент групи компаній “Провіант” Валентин Запорощук.

“Відкриття цього виробництва для нас – як реперна точка, як маячок, який дає сигнал, що в Чернігівській області можна працювати, сигнал для інвестора, що сюди цікаво і безпечно вкладати капітал”, – сказав на відкритті Володимир Хоменко та наголосив, що обласна державна адміністрація і в подальшому буде всіляко підтримувати і сприяти реалізації аналогічних проектів на території області.

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.