Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 листопада, 05:17:41

Обсяги реалізованої промислової продукції за 2011 рік

31.01.2012   08:20

Підприємства області упродовж 2011 р., за попередніми даними, реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 13,1 млрд.грн.

Чезара

Чезара

Частка підприємств добувної промисловості в обсязі реалізації становила 6,4%, переробної – 71,5%, зокрема з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 44,2%, целюлозно-паперового виробництва, видавничої діяльності – 9,1%, машинобудування – 6,3%, легкої промисловості –2,5%, хімічної – 1,4%.

Майже третину загального обсягу промислової продукції області реалізували підприємства обласного центру, 21,4% – м. Прилук, 8,6% – Корюківського району.

У розрахунку на одну особу населення обсяг реалізації промислової продукції становив 11,9 тис.грн. Більше, ніж у середньому по області, цей показник склав у містах Прилуки (47,6 тис.грн.) та Чернігів (13,8 тис.грн.), Корюківському (39,1 тис.грн.), Варвинському (29,1 тис.грн.) та Менському районах (21,9 тис.грн.).

В обсязі реалізації продукції добувної та переробної промисловості 55,1% становили товари широкого та тривалого використання, 38,9% – сировинна продукція, 6% – продукція інвестиційного призначення.

Промисловим підприємствам переробної промисловості (без урахування підприємств із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів) надійшло замовлень на виробництво продукції на суму 2,7 млрд.грн., з них 43,4% від іноземного замовника.

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.