Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 13:00:44

Погоджено порядок залучення та встановлення розміру пайової участі фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Чернігова

15.04.2014   16:31

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 14 квітня погодив проект Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Чернігова і типових договорів.

З основними позиціями Положення членів виконкому ознайомив начальник управління архітектури та містобудування міської ради Сергій Калюжний. Він повідомив, що вказаний проект розроблений відповідно до вимог законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності", "Про інвестиційну діяльність". 

Основною метою Положення є забезпечення містобудівної діяльності зі створення та підтримання повноцінного життєвого середовища, яке включає планування, забудову та інше використання територій, комплексного благоустрою, розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Замовник (інвестор), який має намір щодо забудови земельної ділянки у м. Чернігові, відповідно до діючого законодавства України зобов'язаний взяти участь у створенні й розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Положення визначає порядок та умови залучення, розрахунку розмірів і використання коштів пайової участі замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста в грошовому виразі. Дія Положення поширюється на всіх замовників (інвесторів) незалежно від форми власності, які здійснили або мають намір здійснити н території м. Чернігова будівництво, перепланування будь-яких об'єктів.

Пайова участь замовників (інвесторів) у розвитку інфраструктури міста є обов'язковим внеском, який замовник (інвестор) має сплатити до бюджету міста, та включає в себе: відшкодування витрат міського бюджету на розширене відтворення ресурсів міста, плату замовника (інвестора) за право реалізувати свій проект будівництва, перепланування об'єктів на території міста.

Величина пайової участі у розвитку інфраструктури міста в кожному випадку визначається Комісією протягом семи робочих днів з дня реєстрації Чернігівською міською радою клопотання замовника (інвестора) про укладання Договору про пайову участь та доданих до нього документів, що підтверджують вартість будівництва об'єктів з техніко-економічними показниками.

Протягом двох робочих днів Договір про пайову участь підписується замовником (інвестором) та повертається управлінню архітектури та містобудування міської ради. Договір про пайову участь після виконання всіх його умов і після повної сплати замовником розміру пайової участі вважається виконаним.

Контроль реалізації пайової участі замовників (інвесторів) здійснюється шляхом перевірки наявності укладених Договорів наміру і Договорів про пайову участь та стану їх виконання на стадії присвоєння або зміни поштових адрес об'єктам нерухомого майна.

Кошти, отримані як пайова участь замовників (інвесторів) у розвитку інфраструктури міста, використовуються виключно для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова за рішенням міської ради при формуванні та затвердженні бюджету міста на кожний рік.

Після обговорення членами виконкому основних тезисів вказаного проекту Положення також були погоджені типові договори наміру щодо пайової участі замовників (інвесторів) та про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Виконавчий комітет міськради доручив управлінню архітектури та містобудування спільно з постійною комісією міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин внести проекти Положення та типових договорів на розгляд міської ради.
 

Останні новини Чернігівщини

Корюківська громада – територія оптимізму

Корюківська громада – територія оптимізму 10:39

Бути активним та жити цікаво – цьому гаслу треба слідувати у будь-якому віці. Адже позитивний настрій та оптимізм допомагає долати життєві труднощі, лікує від хвороб та відкриває нові можливості. Головне, вірити в успіх, не зупинятися і знаходити однодумців.

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин" 10:27

Про діяльність цього комунального підприємства інформувала 15 жовтня на ранковій нараді у муніципалітеті його директорка Тетяна Діденко.

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize 10:12

Міжнародна щорічна організація Global Teacher Prize нагородила вчителя з Чернігівщини. Виграв цю нагороду вчитель хімії Олександр Лисич. В подарунок він також отримав солідну грошову нагороду 100 тисяч гривень.

В Сновську відкрили стелу

В Сновську відкрили стелу "Захисникам України" 09:54

До Дня Захисника України в Сновську відкрили стелу «Захисникам України».

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок 09:49

На площі Франка у Ніжині на Чернігівщині люди стають у чергу. Хочуть сфотографуватися з слом'яними тваринами народного майстра з Полтавщини Павла Даниленка. Він привіз вироби на чотириденний 377-й Покровський ярмарок, що відбувся 10-14 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини