Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 04:33:13

Погоджено порядок залучення та встановлення розміру пайової участі фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Чернігова

15.04.2014   16:31

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 14 квітня погодив проект Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Чернігова і типових договорів.

З основними позиціями Положення членів виконкому ознайомив начальник управління архітектури та містобудування міської ради Сергій Калюжний. Він повідомив, що вказаний проект розроблений відповідно до вимог законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності", "Про інвестиційну діяльність". 

Основною метою Положення є забезпечення містобудівної діяльності зі створення та підтримання повноцінного життєвого середовища, яке включає планування, забудову та інше використання територій, комплексного благоустрою, розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Замовник (інвестор), який має намір щодо забудови земельної ділянки у м. Чернігові, відповідно до діючого законодавства України зобов'язаний взяти участь у створенні й розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Положення визначає порядок та умови залучення, розрахунку розмірів і використання коштів пайової участі замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста в грошовому виразі. Дія Положення поширюється на всіх замовників (інвесторів) незалежно від форми власності, які здійснили або мають намір здійснити н території м. Чернігова будівництво, перепланування будь-яких об'єктів.

Пайова участь замовників (інвесторів) у розвитку інфраструктури міста є обов'язковим внеском, який замовник (інвестор) має сплатити до бюджету міста, та включає в себе: відшкодування витрат міського бюджету на розширене відтворення ресурсів міста, плату замовника (інвестора) за право реалізувати свій проект будівництва, перепланування об'єктів на території міста.

Величина пайової участі у розвитку інфраструктури міста в кожному випадку визначається Комісією протягом семи робочих днів з дня реєстрації Чернігівською міською радою клопотання замовника (інвестора) про укладання Договору про пайову участь та доданих до нього документів, що підтверджують вартість будівництва об'єктів з техніко-економічними показниками.

Протягом двох робочих днів Договір про пайову участь підписується замовником (інвестором) та повертається управлінню архітектури та містобудування міської ради. Договір про пайову участь після виконання всіх його умов і після повної сплати замовником розміру пайової участі вважається виконаним.

Контроль реалізації пайової участі замовників (інвесторів) здійснюється шляхом перевірки наявності укладених Договорів наміру і Договорів про пайову участь та стану їх виконання на стадії присвоєння або зміни поштових адрес об'єктам нерухомого майна.

Кошти, отримані як пайова участь замовників (інвесторів) у розвитку інфраструктури міста, використовуються виключно для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова за рішенням міської ради при формуванні та затвердженні бюджету міста на кожний рік.

Після обговорення членами виконкому основних тезисів вказаного проекту Положення також були погоджені типові договори наміру щодо пайової участі замовників (інвесторів) та про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Виконавчий комітет міськради доручив управлінню архітектури та містобудування спільно з постійною комісією міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин внести проекти Положення та типових договорів на розгляд міської ради.
 

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.