Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 20:35:42

Погоджено порядок залучення та встановлення розміру пайової участі фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Чернігова

15.04.2014   16:31

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 14 квітня погодив проект Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Чернігова і типових договорів.

З основними позиціями Положення членів виконкому ознайомив начальник управління архітектури та містобудування міської ради Сергій Калюжний. Він повідомив, що вказаний проект розроблений відповідно до вимог законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності", "Про інвестиційну діяльність". 

Основною метою Положення є забезпечення містобудівної діяльності зі створення та підтримання повноцінного життєвого середовища, яке включає планування, забудову та інше використання територій, комплексного благоустрою, розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Замовник (інвестор), який має намір щодо забудови земельної ділянки у м. Чернігові, відповідно до діючого законодавства України зобов'язаний взяти участь у створенні й розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Положення визначає порядок та умови залучення, розрахунку розмірів і використання коштів пайової участі замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста в грошовому виразі. Дія Положення поширюється на всіх замовників (інвесторів) незалежно від форми власності, які здійснили або мають намір здійснити н території м. Чернігова будівництво, перепланування будь-яких об'єктів.

Пайова участь замовників (інвесторів) у розвитку інфраструктури міста є обов'язковим внеском, який замовник (інвестор) має сплатити до бюджету міста, та включає в себе: відшкодування витрат міського бюджету на розширене відтворення ресурсів міста, плату замовника (інвестора) за право реалізувати свій проект будівництва, перепланування об'єктів на території міста.

Величина пайової участі у розвитку інфраструктури міста в кожному випадку визначається Комісією протягом семи робочих днів з дня реєстрації Чернігівською міською радою клопотання замовника (інвестора) про укладання Договору про пайову участь та доданих до нього документів, що підтверджують вартість будівництва об'єктів з техніко-економічними показниками.

Протягом двох робочих днів Договір про пайову участь підписується замовником (інвестором) та повертається управлінню архітектури та містобудування міської ради. Договір про пайову участь після виконання всіх його умов і після повної сплати замовником розміру пайової участі вважається виконаним.

Контроль реалізації пайової участі замовників (інвесторів) здійснюється шляхом перевірки наявності укладених Договорів наміру і Договорів про пайову участь та стану їх виконання на стадії присвоєння або зміни поштових адрес об'єктам нерухомого майна.

Кошти, отримані як пайова участь замовників (інвесторів) у розвитку інфраструктури міста, використовуються виключно для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова за рішенням міської ради при формуванні та затвердженні бюджету міста на кожний рік.

Після обговорення членами виконкому основних тезисів вказаного проекту Положення також були погоджені типові договори наміру щодо пайової участі замовників (інвесторів) та про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Виконавчий комітет міськради доручив управлінню архітектури та містобудування спільно з постійною комісією міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин внести проекти Положення та типових договорів на розгляд міської ради.
 

Останні новини Чернігівщини

7 неповторних парків України, які варто відвідати восени 18:03

Осінь саме та пора, коли хочеться насолодитися яскравими барвами, сонцем, що легко зігріває і природою, яка вабить золотим мотивами. В багатьох містах є чудові парки, де можна відпочити серед такої краси.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 страв з кабачків 17:52

Готовьте красивые, сытные и ароматные блюда с фаршем, грибами, овощами, рисом, сыром и творогом.

Міфи про харчування та дієти

Міфи про харчування та дієти 17:49

Диеты Аткинса, Дюкана и Монтиньяка, монодиета, интервальное голодание — о каких только методах по снижению веса и улучшению качества питания мир не слышал за последние годы. Традиционные продукты один за другим признаются вредными, а рекомендации диетологов всё больше противоречат друг другу.

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року 17:00

Тиждень буде досить спокійним, проте 22 вересня Сонце переходить у знак Терези. Це буде проявлятися у занепаді життєвих сил і в бажанні реалізуватися за чужий кошт. Водночас зростає потяг до естетичних задоволень, прагнення до пізнання мистецтва, хочеться творити і створювати красиві речі.