Запрошують до участі у документальному проєкті "Розмова"
Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» запрошує жителів України взяти участь у документальному онлайн-проєкті «Розмова».

Фонд — некомерційна освітня організація, покликана гідно вшанувати пам’ять жертв трагедії Бабиного Яру та сприяти гуманізації людства через збереження та вивчення історії Голокосту.
«Розмова» — один з проєктів Фонду, в рамках якого із жителями кожного куточка України говорять про персональну пам’ять.
Через персональні історії організатори створюють лінію пам’яті між поколіннями та зв’язують сучасне та минуле українців через спільні та вічні цінності.
Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» створюється як живий діалог із суспільством. Важливою частиною цього діалогу є пошук відповідей на запитання, які допомагають пояснити, як передається пам’ять про події минулого, й оцінити її вплив на сучасність і майбутнє. Організатори зацікавлені створити інклюзивний проєкт, розвивати культуру розмови та познайомити українців із різних куточків України історіями їхнього життя.
Команда проєкту «Розмова» ставить за мету записати 50 тисяч інтерв’ю жителів України. Такий масштабний документальний онлайн-проєкт дозволить кожному висловити, вивчити й порівняти свої позиції щодо подій минулого та сьогодення з позиціями інших людей на сайті проєкту – людей, що живуть поруч в одному часі, місті, країні.
Організатори запрошують до участі всіх повнолітніх жителів України: професія, переконання та стать не мають значення. Кожна людина оригінальна й унікальна: робітники й бізнесмени, вчені та студенти, політики й інтелектуали, активісти, урбаністи, переселенці, люди, які випробували на собі війну й анексію, закохані та розчаровані, релігійні й атеїсти. Географія проєкту – вся Україна.
Перегляд розмов буде доступний на сайті з подальшою можливістю вибору фрагментів за темами та смислами. Кількість фільтрів буде збільшуватися до кількості історій учасників. Кожен відвідувач зможе визначити свою тему. Кожен може розширити запитання розмови власними.
Як взяти участь у проєкті?
Запишіться на розмову, щоб вибрати час онлайн-зустрічі з інтерв'юером.
Ознайомтеся із запитаннями.
Розмови записуються через Zoom або будь-який зручний додаток для відеодзвінків. Тривалість розмови – 30 хвилин.
Скориставшись запитаннями проєкту, кожен учасник може записати подібну розмова з будь-якою цікавою йому людиною. Перелік запитань можна доповнити своїми.
Історія кожного українця – особистий документ часу, станьте частиною історії України.
За інформацією Благодійного фонду «Меморіал Голокосту «Бабин Яр»
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.