Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 10:35:45

Як розвивати туризм на Чернігівщині: напрацювання інструментаріїв

29.03.2017   08:01Агенцiя

нями на базі спа-готелю «ШишкіNN» відбувся виїзний дводенний командно-комунікативний тренінг-семінар «Формування туристичного активу Чернігівської області».

Концептуальне навчання єдиною командою пройшли представники бізнесу, влади та громадські активісти – ті, хто зацікавлені у розвитку Чернігівщини як території, привабливої для туристів. Серед учасників заходу – провідні готельєри, ресторатори області, представники зеленого туризму.

Разом із тренерами – головою Асоціації індустрії гостинності України, екс-міністром курортів і туризму Криму Олександром Лієвим та доцентом кафедри практичної психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Зоєю Гаркавенко – учасники семінару, зокрема, обговорили перспективи розвитку туризму в області, враховуючи її значний туристичний потенціал.

До заходу долучилися народний депутат України Анна Романова, заступник голови – керівник апарату Чернігівської ОДА Наталія Романова, директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Олександр Левочко.

Обговорювалися зовсім нові підходи до просування туристичного продукту, аби він був затребуваним і при цьому став джерелом наповнення бюджету області. Під час роботи тимчасових професійних груп учасники тренінгу напрацьовували рекомендації для презентації туристичного продукту, визначали ключові характеристики клієнтів, на яких він розрахований.

— Відбулося надзвичайно корисне спілкування. Ми вчилися, як використовувати кращі практики формування туристичного продукту і його просування на всеукраїнському і міжнародному рівні. Ми подивилися на розвиток туризму під зовсім іншим – сучасним – кутом, — поділилася враженнями Наталія Романова. — Головне: правильно продавати туристичний маршрут. При цьому його необхідно сформувати і «запакувати» таким чином, щоб його купили провідні туристичні агенції.

Як повідомила Наталія Романова, 6 квітня команда від області планує взяти участь у роботі туристичного воркшопу в Києві, організатором якого є Асоціація індустрії гостинності України. Обіцяють, що до заходу долучаться близько 80 туроператорів.

Крім того, вже 29 квітня Чернігівщина стане учасником столичної виставки UITT 2017 «Україна – Подорожі та Туризм», на якій свій туристичний потенціал представлятимуть більшість областей України. Заявки на участь у заході також подали 28 країн світу.

Свої думки з приводу семінару на своїй сторінці у Facebook висловив і голова Корюківської ОТГ Ратан Ахмедов:

— Це були два дні, що відкривають можливості. Це не черговий "круглий стіл" чи "нарада". Вже на початку квітня Чернігівщина матиме можливість продавати себе кількамільйонному ринку Києва.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА

Останні новини Чернігівщини

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА 10:24

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у 2019 році забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 487 тис. осіб у віці 15 років і старше.

У Прилуках роздають продуктові набори

У Прилуках роздають продуктові набори 10:16

У Прилуках створили міський центр допомоги самотнім людям, малозабезпеченим сім'ям, дорослим і дітям з інвалідністю. Ініціатива належить голові громади Олені Попенко. Про це повідомляється на сторінці Прилуцької міської ради у Фейсбуці.

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно 10:04

Перше із серії навчань за короткостроковою програмою «Новели земельного законодавства України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності» провів Чернігівський центр підвищення кваліфікації для штатних працівників виконавчого комітету Менської міської ради, в.о старост.

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях 09:57

На питання відповідає заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Наталія Білозуб.