Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 08:51:55

На Красній площі Чернігова засяяли вогні Новорічної ялинки

24.12.2011   11:20

23 грудня на Красній площі Чернігова засяяли вогні Новорічної ялинки.

Як і минулого року, перед запаленням вогнів на головній ялинці міста центральними вулицями обласного центру пройшла карнавальна хода “Мороз-парад – 2011”. Її учасниками були новорічні та казкові персонажі.

Міський голова Олександр Соколов подякував усім учасникам “Мороз-параду” за створення святкової атмосфери, школярам – за успіхи у навчанні, обдарованим дітям із мистецьких і творчих колективів – за формування позитивного іміджу своєї малої Батьківщини, спортсменам – за перемоги на змаганнях міжнародного і світового рівня. Він також висловив сердечну подяку кожному жителю Чернігова за старанну повсякденну працю, за активну громадянську позицію, за любов до рідного міста.

“Я глибоко переконаний, що наступний 2012-й рік буде неодмінно кращим, увійде в кожен дім радістю і щастям, ” – звернувся міський голова до громади на центральній площі.

З-поміж учасників новорічного карнавалу “Мороз-парад – 2011” глядачі оплесками визначили кращих Діда Мороза і Снігуроньку, а також кращого казкового персонажа – веселого Дракончика, якого представляли одразу троє хлопців.

На відкритті Новорічної ялинки на Красній площі Чернігова зібралися близько двох тисяч учасників карнавалу та глядачів. Вперше у місті головна ялинка – штучна 18-метрова красуня вагою близько 6 тон.

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини