Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 22:19:19

“ПерсонА 38” зруйнувала “Стіну” в Новгород-Сіверському

24.07.2013   14:18Агенцiя

20 липня учасники музично-драматичної концесії “ПерсонА 38” провели показ рок-опери “Стіна” на моофестивалі “Княжий Град – 2013”, який проходив на березі мальовничої річки Десна, в місті Новгород-Сіверський.

Не зважаючи на примхи небесної канцелярії, артисти та музиканти концесії майже дві години демонстрували свій твір, над яким працювали довгих дев’ять місяців. Усі складові рок-опери “Стіна” були виконані. Глядачі разом з музикантами та акторами пережили злети і падіння, радості та печалі звичайної людини – головного героя Пінка. В повному обсязі присутня режисура, декорації, реквізит. Під час виступу було побудовано стіну на всю ширину та висоту сцени, яка наприкінці зруйновали до основи.

Розпочалося рок-шоу композицією “In The Flash” – прозорий, дуже чистий і дуже потужний! Було чутно кожен інструмент, кожну ноту. Виконавство в міру драйвове, при цьому чітке й точне, з перших акордів вдалося привернути увагу відпочивальників і змусити їх підійти ближче до сцени. Публіка палко вітає легендарну композицію. Зв’язка “The Happiest Days Of Our Lives – Another Brick In The Wall. part II” прозвучала просто божественно, здавалося, що на другій композиції підспівувала майже вся площа перед сценою. “The tide is turning” – довгі й бурхливі оплески, подяка музикантів, акторів й публіки. Шоу завершилося, але відчуття свята залишилось.

По закінченню рок-опери організатор мотофестивалю Євген Бурико піднявся на сцену та сказав: “Це не “ПерсонА38” відвідала фестиваль – це “Княжий Град” завітав у гості до “Персони38”!

Нагадаємо, що прем’єрний виступ в Чернігові відбудеться 14 вересня 2013 року.

Дмитро Лук’янов
Менеджер по зв’язкам з громадськістю
МГО ЦПМ “Апельсин”

До теми:

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.