Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 травня, 12:32:12

Презентація та передача матеріалів із чернігівських газет 1917–1941 років

15.03.2019   12:00Агенцiя

15 березня, у п’ятницю, у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбудеться презентація тематичних добірок архівних газетних публікацій про події у м. Чернігові та області.

Спікер — голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України Андрій Курданов.

Протягом двох років дослідник історії сіл Чернігівського району працює в газетному відділі Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського. Поряд із цифровими копіями статей про села зроблено чимало копій газетних публікацій про події у м. Чернігів та області. Ці матеріали зведено до понад 70 файлів на різні теми: електрика, театр, літаки, залізниця, Ліга часу, омолодження, музеї, пам’ятки, герої праці, бібліотеки, медицина, освіта, цікаві вислови та ін.

Під час презентації ці матеріали будуть передані до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка та центральної міської бібліотеки ім. М.М. Коцюбинського, де і будуть надалі доступні для всіх зацікавлених.

Початок заходу: 12:00 год.

Місце проведення: кім. № 5 Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (вул. Шевченка, 7).

Останні новини Чернігівщини

19 травня - День пам’яті жертв політичних репресій

19 травня - День пам’яті жертв політичних репресій 09:07

До середини листопада 1938 року без суду було винесено 681692 смертних вироки, які виконувалися негайно. Більше 1,7 млн. людей було відправлено в табори. Цей День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму, спочатку з’явився в національному календарі країни наприкінці 90-х років і носив назву "День пам’яті жертв голодомору", відображаючи в своєму формулюванні одне з найтяжчих злочинів проти людяності тієї безжальної влади.

У Чернігівському окружному адміністративному суді проведено черговий “Урок справедливості” для школярів

У Чернігівському окружному адміністративному суді проведено черговий “Урок справедливості” для школярів 11:25

16 травня суддя-спікер Чернігівського окружного адміністративного суду Дмитро Лобан, заступник керівника апарату суду Жанна Тимченко та головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення та аналітично-статистичної роботи Алла Бобрушко провели “Урок справедливості” для шестикласників Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Неплатників аліментів прискіпливіше перевіряють під час перетину українського кордону

Неплатників аліментів прискіпливіше перевіряють під час перетину українського кордону 11:15

На засіданні регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом стягнення аліментів Олег Трейтяк зазначив, що на Чернігівщині стягнуто трохи більше 59 мільйонів гривень аліментів, і лише за цей тиждень – майже 4,5 мільйони. Цей показник значно вищий за аналогічний період минулого року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини