Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 10:47:17

Презентація та передача матеріалів із чернігівських газет 1917–1941 років

15.03.2019   12:00Агенцiя

15 березня, у п’ятницю, у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбудеться презентація тематичних добірок архівних газетних публікацій про події у м. Чернігові та області.

Спікер — голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України Андрій Курданов.

Протягом двох років дослідник історії сіл Чернігівського району працює в газетному відділі Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського. Поряд із цифровими копіями статей про села зроблено чимало копій газетних публікацій про події у м. Чернігів та області. Ці матеріали зведено до понад 70 файлів на різні теми: електрика, театр, літаки, залізниця, Ліга часу, омолодження, музеї, пам’ятки, герої праці, бібліотеки, медицина, освіта, цікаві вислови та ін.

Під час презентації ці матеріали будуть передані до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка та центральної міської бібліотеки ім. М.М. Коцюбинського, де і будуть надалі доступні для всіх зацікавлених.

Початок заходу: 12:00 год.

Місце проведення: кім. № 5 Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (вул. Шевченка, 7).

Останні новини Чернігівщини

Недоотримання додаткового ресурсу є прямою загрозою для розвитку Чернігова

Недоотримання додаткового ресурсу є прямою загрозою для розвитку Чернігова 10:05

Депутати Чернігівської міської ради звернулися до керівництва держави та всіх народних депутатів України, обраних від Чернігівської області, щодо недопущення погіршення фінансового забезпечення потреб територіальної громади міста Чернігова. Таке рішення вони прийняли 12 листопада на засіданні 47-ї позачергової сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання.

Голова Чернігівської ОДА проінспектував державний кордон

Голова Чернігівської ОДА проінспектував державний кордон 09:34

Андрій Прокопенко спільно з начальником Управління Служби безпеки України в області Юрієм Гончаровим, очільником Чернігівського прикордонного загону полковником Сергієм Тиркаловим, начальником відділу прикордонної служби «Гірськ» Василем Бойком провели рейд у зоні відповідальності Чернігівського прикордонного загону Північного регіонального управління.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:20

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 листопада до 8:00 13 листопада 2019 року.

Відтепер молодь Ніжина знає, як протидіяти корупції

Відтепер молодь Ніжина знає, як протидіяти корупції 08:32

Студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя стали активними учасниками просвітницького заходу «Антикорупційна кава», який провів Чернігівський Центр Прав Людини 12 листопада.

Концертні виконавці - до Дня української писемності та мови

Концертні виконавці - до Дня української писемності та мови 08:11

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу - це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давне життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини