Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 травня, 19:06:45

Персональна виставка Олексія Крюка "Через тернії вічності"

25.04.2024   00:00Агенцiя

Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує відвідати персональну виставку Олексія Крюка «Через тернії вічності», присвячену 80-річному ювілею автора.
Олексій Олексійович народився на Дніпропетровщині, у 1975 році закінчив Київський художній інститут, де педагогами з фаху були Віталій Шостя, Тимофій Лящук. Цього ж року отримав направлення до міста Чернігів – художником живописцем. Пізніше став членом Національної спілки художників України з 1986 року.
Митець квапиться відтворити плинну мить і робить це дуже майстерно, дослухаючись до власних думок. Любов, Віра, Пошук, Істина – теми, які повсякчас хвилювали, хвилюють і хвилюватимуть людство. На виставці представлено 18 робіт, виконаних у техніках олії та пастелі.
Приходьте на відкриття,щоб поспілкуватися з художником та першими насолодитися виставкою.
Відкриття відбудеться 25 квітня 2024 року  у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Довідки за вказаним номером телефону 050-7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).
Запрошуємо представників ЗМІ.
 

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.