Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 грудня, 14:42:14

Святкування 85-річчя природничо-географічного факультету

18.10.2018   10:00Агенцiя

Календар подій:

10.00-11.45 – планерне засідання ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми природничих наук: теорія, практика, освітні новації» (118 ауд. нового корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя);

13.00-15.45 – засідання секцій та круглих столів:

- 429 ауд: біологічні науки;

- 434: Географічні науки;

- 401: Екологічні науки та круглий стіл "Сучасні перспективи інтродукції та реінтродукції рослин в ботанічних садах півночі України";

- 417: Хімічні науки;

- зал засідань нового корпусу: круглий стіл "Сучасні практики вирішення проблем довкілля на місцевому рівні". Проводиться в інтерактивній формі, модератор - Оксана Кисіль, національний експерт проекту ЄС "Угода мерів-Схід" в Україні. Організовує факультет разом з Вірою Топіхою, начальником сектора з питань інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності.

16.00-17.45 – концертна програма (актовий зал нового корпусу).

Останні новини Чернігівщини

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки 12:07

В Чернігові, на території військового містечка однієї з частин гарнізону, завершується будівництво трьох гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом.

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху ініціювала обстеження доріг міста для перевірки ТЗРДР

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху ініціювала обстеження доріг міста для перевірки ТЗРДР 11:58

Цього тижня в Чернігівській міській раді відбулося чергове засідання комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові.

"Малі міста - великі враження": чотири проєкти з Чернігівщини серед переможців конкурсу 11:54

В Україні вже вдруге відбувся конкурс культурно-мистецьких проєктів «Малі міста — великі враження». Мета – презентувати туристичний потенціал населених пунктів, в яких проживає до 50 тисяч осіб.