Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 06:48:48

Прес-конференція: "Новий закон "Про житлово-комунальні послуги" - чи настане після 10 червня 2018 року Апокаліпсис ЖКГ?"

05.06.2018   11:00Агенцiя

5 червня о 11:00 у Прес-центрі «Чиста політика» відбудеться прес-конференція на тему: "Новий закон "Про житлово-комунальні послуги" - чи настане після 10 червня 2018 року Апокаліпсис ЖКГ?"
10 червня вступає в силу прийнятий Верховною Радою України в 09.11.2017 року Закон України «Про житлово-комунальні послуги» № 2189/VIII, який кардинально змінює підходи до надання послуг по обслуговуванню багатоповерхових будинків та змінює філософію взаємовідносин споживача та надавача послуги.
Цей закон несе в собі ряд прихованих загроз, що вже з 10 червня цього року стануть реальністю для українців, серед яких:
Закон перекладає відповідальність за технічний стан житла з балансоутримувача (ЖЕКа та ін.) на мешканців (співвласників) будинку.
Весь тягар відповідальності за капітальні ремонти влада перекладає на плечі власників квартир, що буде не підйомним тягарем для більшості населення, особливо для 64,5% українських родин, що мешкають у старих та навіть аварійних будинках.
Нове ціноутворення житлових послуг (особливо для старого житлофонду) призведе до підвищення квартплати і появи боргів.
Закон про ЖКП «сирий» і значна кількість його положень для врегулювання потребує підзаконних актів, які досі не розроблені Кабміном, Мінрегіоном та іншими державними органами.
Спікери:
• В’ячеслав Лебідь – голова Асоціації економістів України;
• Представники ОСББ та старші будинків.

Контактний номер: 095 543 78 47 (В’ячеслав)

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини