Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 10:53:17

Аграшляхта: Семесюк, Плотка, Прылуцкі, Ганчарук, Ахроменка у КМЦ «Інтермеццо»

28.05.2017   16:00Агенцiя

Перша українсько-білоруський зустріч аграшляхти пройшла в Києві восени 2016. І зараз творчий паноптикум рушає по містах. Презентація перекладу на білоруську мову книги "Пригоди павіана Томаса" (автор - Іван Семесек, переклад - Алесь Плотва, редакція - Сергій Прилуцький) відбудеться в Чернігові 28 травня, у неділю, о 16.00 у КМЦ «Інтермеццо».
Разом з перекладом гості познайомляться з новими творами і книгами шляхтичів, панів-видавців з "Лютої справи" і побачать гостей, без яких ніяк не могла б відбутися подібна зустріч.
Іван Семесюк - Презентація книги «Пригоди павіана Томаса». Художник і письменник, автор книг «Щоденник україножера» і «Фаршрутка», один з творців проекту «Жлоб-Арт» та учасник «Мистецького барбакана», ілюстратор книги Антона Мухарського «Казки русскаго міра».
Алесь Плотва - Презентація книги «Байсал». Білоруський поет, перекладач книги «Пригоди павіана Томаса» на білоруську мову. Вперше в Чернігові.
Сяргей Прылуцкі - презентація книг "Патріотизм для чайників" (переклад з північнокорейської) і «Геть дорослих» (хуліганські вірші дітей і не тільки).
Редактор білоруського перекладу книги «Пригоди павіана Томаса».
Андрій Гончарук - керівник видавництва «Люта справа».
Владислав Ахроменко - білоруський прозаїк і драматург, аксакал білорусько-українських відносин. Спеціальний гість.
Контакти: Олександр Ясенчук (063) 236 18 03

Останні новини Чернігівщини

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця 10:10

Влітку в державній службі зайнятості стартував новий проект – інститут консультанта роботодавця. Щоб опанувати нові методи надання послуг роботодавцям, 18 листопада в Чернігівському обласному центрі зайнятості розпочато дводенний тренінг для фахівців служби зайнятості, які працюватимуть консультантами роботодавців. Навчання проводить доцент кафедри психології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Людмила Бегеза.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання 09:39

Питання, які виносяться на розгляд сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила погоджувальна рада. Пленарне засідання сесії відбудеться 28 листопада.

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області 09:24

Голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко сьогодні зустрівся з новопризначеним прокурором області Андрієм Парусовим.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:14

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 листопада до 8:00 19 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини