Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 10:44:48

“Коли можливе наступне підняття тарифів на проїзд у м. Чернігів?”

20.10.2011   11:00Агенцiя

16 травня 2011р. рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради №120 “Про вартість проїзду у міському пасажирському транспорті” було підвищено тарифи на проїзд до: тролейбуси – 1,25 грн., автобуси – 1,75 грн., маршрутні таксі -2,50 грн.
Підприємства перевізники залишились незадоволеними останнім підвищенням тарифів на проїзд. Для з’ясування цього питання Чернігівським обласним осередком ВМГО “Демократичний Альянс” ініційований круглий стіл на тему “Коли можливе наступне підняття тарифів на проїзд у м. Чернігів?”.
До участі в круглому столі запрошені представники підприємств перевізників, представники Громадської Ради при Чернігівській ОДА та громадські діячі міста.
Метою заходу є ознайомлення громадськості з напрацюваннями громадських організацій міста щодо дослідження формування тарифу на проїзд та загальної роботи транспортної мережі міста Чернігова.
Круглий стіл відбудеться в четвер 20 жовтня об 11:00 в приміщенні Експертного клубу “Чиста політика” за адресою вул. Гетьмана Полуботка 6а.
Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ!
Контакти: Андрійченко Ігор, 093-118-44-38

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 10:34

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1196 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 10:28

У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

"Живописні переливи" 10:07

17 жовтня у МЦБ ім. Л.Забашти відбулося відкриття персональної виставки Алли Дякончук «Живописні переливи».

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785 09:44

Чернігівському туристично-інформаційному центру (ТІЦ) виповнюється рік. Заслуженим подарунком до першої річниці стало здобуття сертифікату на відповідність стандарту ISO-14785.

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права 09:35

Голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся з матерями та дружинами загиблих у зоні проведення АТОООС героїв Чернігівщини, членкинями громадської організації «Родина воїна».