Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ
Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області характерна середньорічному рівню для відповідної пори року.
На 51 тижні в області захворіло 5336 осіб, з них діти - 3392, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 39,4%.
По м. Чернігову захворіло 2166 осіб, з них діти - 1427, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 42,7%.
Станом на 24.12.2012 року всього по області проти грипу щеплено 1293 особи.
На 51 тижні щеплено 31 особа, в т.ч. 0 дітей (вакцинами Інфлувак - 4 особи, Ваксигрип - 3 особи, іншими вакцинами - 24 особи).
Вакцина проти грипу: на КП "Ліки України" наявна вакцина Інфлувак - 210 доз.
Комплекс заходів по профілактиці грипу та ГРВІ серед мешканців області проводиться.
Ситуація знаходиться під контролем фахівців санепідслужби.
Останні новини Чернігівщини
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.
У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03
Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.
26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01
День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 13:15
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.