“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне
22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.
Токшоу реалізується за підтримки “Інтерньюз”. Темою першого випуску обрали мобілізацію на Чернігівщині після набуття чинності змін до законодавства 18 травня 2024 року. Участь у дискусії взяли чотири експерти: військовослужбовець ОК "Північ" Валентин Буряченко, адвоктатка Аліна Урожай, громадська активістка та дружина військовослужбовця Ольга Палькова-Свірчевська, а також керівник Київського центру рекрутингу 3 ОШБр із позивним "Русин", який долучився онлайн. Серед іншого говорили про зміни в процесі мобілізації після набрання чинності нового законодавства, що про це думають чернігівці, звідки береться агресія до представників ТЦК, чи можлива мобілізація без порушення прав людини, а також як повернути військовозобовязаним мотивацію захищати країну.
“Відверті, чесні, експертні проблеми про насущні проблеми, про те, що відбувається у нашому динамічному суспільстві, у нашій країні - це саме те, що нам потрібно, – каже гостя Ольга Палькова-Свірчевська. – Бо в нас засилля міфів, страхів, упереджень та ІПСО, які прямо
впливають на шанси нашої країни вижити. Пряма розмова з суспільством, як з дорослими - це те, що нам потрібно.”
Прем'єра токшоу відбулася на YouTube-каналі “Суспільне Чернігів”. У прямому етері випуск зібрав одночасно максимально 219 глядачів, які активно долучалися та ставили питання до гостей студії у коментарях. Станом на ранок наступного дня, 23 травня, його переглянули 4,5 тисячі разів разів.
“Радію, що змогли залучити додатковий ресурс для підтримки незалежної журналістики на Чернігівщині. І реакція та запит аудиторії на перший випуск свідчить, що такі продукти необхідні зараз,” – говорить регіональний представник ІМІ в Чернігівській області та координатор
“Медіабази.Чернігів” Павло Пущенко.
Шеф-редакторка північно-східного хабу та “Суспільне Чернігів” Алла Скорик пояснює важливість запуску нового токшоу відсутністю в Чернігівській області прямоефірного мовлення.
“Проєкт «Що відбувається?» ми запускаємо, щоб заповнити порожню нішу в чернігівському регіональному медіапросторі. У нас немає прямоефірних регіональних дискусій на тригерні теми, які потребують детального аналізу та розбору, при чому дуже оперативно”, – каже Алла
Скорик.
Суспільне-політичне токшоу виходитиме двічі на місяць на YouTube-каналі “Суспільне.Чернігів”.
До кінця 2024 року загалом заплановано 14 епізодів.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.