Підтримка міжнародних партнерів України суттєва і лише набирає масштабу, – Володимир Кучма
Наразі Підтримка міжнародних партнерів України є дуже суттєвою. І вона набирає лише більшого масштабу. Такої думки голова Всеукраїнської асоціації громад Володимир Кучма.
«Зокрема, під час Другого Міжнародного Саміту міст і регіонів відбулося підписання угод між громадами. Це ті конкретні кроки, якими займаються наші партнери. І це те, що сприяє відбудові України», – підкреслив Володимир Кучма.
Також очільник Всеукраїнської асоціації громад зазначив, що проведення Саміту та інших подібних заходів є актуальним, адже вони засвідчують готовність партнерів допомагати Україні у відбудові і здобутті перемоги.
Крім того, Володимир Кучма розповів про ситуацію в Чернігівській області, яку він також представляє. За його словами, на регіон значною мірою вплинуло повномасштабне вторгнення та окупація.
«Я представляю той регіон, який є одним з найбільш постраждалих. Наразі триває російська агресія на його теренах. Чернігівщина з перших днів була під окупацією. Потім потрібно було мати силу волі для того, щоб зібрати сили в кулак і розпочинати відбудову. Ми повинні думати про завтрашній день, про наше майбутнє. І продовжувати процеси децентралізації. Щоб російська агресія не стала кроком назад у проведенні всього, що ми зробили протягом останніх семи років. Тому ми дбаємо, відбудовуємо і, разом з тим, боронимо. Займаємося всім тим, що необхідно для майбутнього нашої країни», – підкреслив Володимир Кучма.
Офіційний вебсайт Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.