Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 07:18:46

Понад 280 тисяч гривень зібрали на ярмарку перед Великоднем у громаді на Чернігівщині

13.05.2024   10:55Агенцiя

Перед Великоднем із ініціативи відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради у Корюківській громаді відбувся великий ярмарок. Учасників було чимало, адже долучилися всі заклади й установи освіти, культури, молоді та спорту.

За інформацією завідувачки сектору культури та культурно-масової роботи Алли Кун, ярмаркували декілька днів у різних локаціях, щоб не створювати великих скупчень людей. Окремо в селах і закладах міста, а потім охочі долучилися ще й до міського ярмаркування.
Дехто у кілька етапів проводив торги, адже мали багацько різного на продаж. Торгували найрізноманітнішими смаколиками – від солоних до солодких, домашньою випічкою, живими квітами, творчими поробками з різних матеріалів тощо.

Не обійшлося й без корюківської гастрономічної родзинки – тушкованих гурків із м’ясом. Найбільшу каструлю цієї смакоти - близько 150 порцій - традиційно представив відділ освіти, культури, молоді та спорту міської ради. Охочі посмакувати могли придбати порцію всього лише за 30 гривень. Тож гурки розкупили всі!


Під час передвеликоднього ярмарку в Корюківській громаді, за словами Алли Кун, зібрати вдалося 280 тисяч 760 гривень. Усі кошти будуть спрямовані для потреб ЗСУ.

Наталія Рубей
susidy.city

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини