Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 19:29:54

Взаємодія податківців з громадськістю

25.12.2012   09:51

Взаємодія податківців з громадськістю організовується на основі принципів соціального партнерства, забезпечення рівних можливостей, взаємної відповідальності, ефективності, відкритості та прозорості, участі громадськості у формуванні та реалізації податкової політики та невтручання податкових органів у діяльність інститутів громадськості, за винятком випадків, установлених законом.

руки

руки

Така співпраця реалізується у різних формах залежно від цілей, функцій, рівня взаємодії (загальнодержавний, регіональний, місцевий).

Найбільш ефективною формою взаємодії податкових органів та громадськості є публічні консультації. Це форма взаємодії, яка дозволяє обом сторонам бути поінформованими про різні перспективи та пропозиції податкової політики та надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, що ухвалюються податковими органами.
Консультування відбувається шляхом ведення діалогу або дискусії, аналізу, моніторингу та прийняття остаточного рішення.

Міські податківці щодня приймають близько 300 платників податків. Звертаються громадяни з різноманітними питаннями. Так, з початку року було надано 21705 усну консультацію на особистих приймах, 16286 - по телефону, 134 відповіді на письмові запити. На загальних семінарах у податковій інспекції побувало 4602 особи.

Спілкування із засобами масової інформації відбувається у вигляді прес - конференцій, брифінгів, зустрічей з журналістами тощо. Через місцеві Інтернет - сайти мешканці міста можуть дізнатися про останні новини та зміни у податковому законодавстві. Зокрема, податківці співпрацюють з Інформ - агенцією "Чернігівський монітор", офіційним веб - порталом "Чернігівська міська рада", сайтом ТРА "Новий Чернігів", Чернігівською загальнополітичною газетою "Високий Вал", Чернігівським суспільно - інформаційним часописом "Північний Вектор", "Карта Чернігова", "ПіК" та з місцевими газетами і телебаченням.

Успіх консультацій з громадськістю залежить від чітко визначених цілей, очікувань та ефективності їх організації, зокрема, від роботи за результатами проведення заходів, насамперед - від оцінювання пропозицій і зворотного зв'язку із зацікавленими сторонами.
 

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.