Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 травня, 09:06:03

Населення Чернігівської області заборгувало за спожите тепло і гарячу воду понад 244 млн грн

16.04.2024   13:30Агенцiя

Попри постійні військові небезпеки і фінансові труднощі, АТ «ОТКЕ» стабільно та надійно забезпечувало жителів 19 територіальних громад послугами, це понад 125 тисяч мешканців.

При цьому 12,8 тисяч споживачів від 2-х місяців до 2-х років не сплачують за спожите тепло. Станом на 1 квітня 2024 року споживачі заборгували за спожиті послуги понад 244,3  млн грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року, споживачі наростили заборгованість на 3,2 млн грн.

“Завдяки посиленій роботі з боржниками, як роз’яснювальній так і судово-перетензійній, нам вдалося не допустити суттєвого зростання заборгованості населення за спожиті послуги. Але разом з тим, підприємство підійшло до міжопалювального періоду зі значним дефіцитом коштів, що ускладнить як проведення ремонтної кампанії, так і постачання гарячої води влітку”, - наголосила  керівниця департаменту “Теплозбут” АТ “ОТКЕ” Марія Романова.

Варто зазначити, що борг чернігівців за гаряче водопостачання перевищує 38,4 млн грн, а це близько 370 тис кубометрів, гарячої води відпущеної споживачам.
 
Накопичення боргів за опалення та гарячу воду – це ризики для теплопостачання міста та області. Особливо в умовах, коли 65 % надходжень від оплати за послуги постачання тепла та гарячої води автоматично спрямовуються на оплату газу заборгованості за паливо у попередні періоди. І лише 35% коштів, отриманих від споживачів, залишаються  на осучаснення технологічного обладнання, закупівлю матеріалів для ремонту устаткування та теплових мереж (які є обов'язковими складовими надійної та безперебійної роботи) та операційні витрати підприємства.

Зазначаємо, щоб врегулювати заборгованість за опалення та гарячу воду, необхідно укласти  договір про розстрочення заборгованості та її оплати частинами.

“Нагадуємо отримувачам субсидії (їх в минулому опалювальному сезоні було близько 12 тис), що в травні органи пенсійного фонду почнуть перевірку наявності боргів за спожиті комунальні послуги. Наявність боргів може стати на заваді призначенню  державної допомоги на міжопалювальний період”,- підкреслила Марія Романова.

Щоб розрахуватись за спожиті послуги можна  скористатися простими та безпечними – сервісами:
•    Кнопка «Сплатити on-line» на сайті АТ «ОТКЕ»;
•    Зручний інтернет-банкінг: Oschadbank (для власників карт банку комісія за квитанцію 0 грн);
•    Зручний інтернет-банкінг: Приват24 (для власників карт банку комісія за квитанцію, мінімальна, 1 грн);
•    Платіжний сервіс еasypay;
•    Термінали самообслуговування.
АТ «ОТКЕ» дякує усім відповідальним споживачам, які продовжують вчасно та регулярно сплачувати рахунки. Нагадуємо, це потрібно робити щомісяця до 30 (31) числа.

Адміністрація АТ «ОТКЕ»
 

Останні новини Чернігівщини

Підтримка міжнародних партнерів України суттєва і лише набирає масштабу, – Володимир Кучма 11:26

Наразі Підтримка міжнародних партнерів України є дуже суттєвою. І вона набирає лише більшого масштабу. Такої думки голова Всеукраїнської асоціації громад Володимир Кучма.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:22

Протягом минулої доби зареєстровано 7 пожеж.

Компенсація від «єВідновлення» на самостійну відбудову: на що необхідно звернути увагу 10:07

Оскільки цей механізм програми запрацював тільки цього року, деякі громадяни ще мають труднощі із оформленням такого виду виплат. Тим часом, на Чернігівщині вже задоволено 39 заяв за цим видом компенсації майже на 80 млн гривень.

Олександр Ломако виступив перед депутатами Київради з проханням фінансово підтримати роботи з розбудови фортифікаційних споруд довкола Чернігова 08:32

В.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако сьогодні, 16 травня, взяв участь у ІII сесії Київської міської ради ІХ скликання, під час якої звернувся до депутатського корпусу стосовно підтримки нашого міста у частині зміцнення довкола нього існуючих фортифікаційних споруд та будівництва нових.

Сесія Чернігівської обласної ради – понад 50 важливих рішень для життєдіяльності області 08:30

Вчора, 16 травня, відбулося пленарне засідання вісімнадцятої сесії обласної ради. До роботи долучився начальник обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус, його заступники, керівники профільних структурних підрозділів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини