Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 13:05:54

У Чернігівській обласній прокуратурі проведено спільну нараду керівників правоохоронних органів

01.04.2024   10:50Агенцiя

Під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Філіпа Бєликова проведено спільну нараду керівників правоохоронних та інших державних органів щодо удосконалення взаємодії під час досудового розслідування кримінальних проваджень за фактами зникнення осіб безвісти за особливих обставин та жорстокого поводження з українськими військовополоненими.

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів обласної прокуратури, представники УСБУ в Чернігівській області, ГУНП в Чернігівській області, П’ятого слідчого відділу (з дислокацією у м. Чернігові) ТУ ДБР, розташованого у м. Києві, Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (Секретаріат Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин) Міністерства внутрішніх справ та Чернігівського обласного центру комплектування та соціальної підтримки.

На нараді обговорили спільні шляхи вирішення проблемних питань, які виникають під час розслідування фактів утримання цивільних осіб та військовослужбовців у полоні, їх катування, повноти обліку таких відомостей та правової кваліфікації дій представників держави-агресора, налагодження взаємодії щодо обміну інформацією про такі події.

Виконувач обов’язків керівника обласної прокуратури звернув увагу присутніх на необхідність забезпечення дотримання прав потерпілих від вказаних злочинів та їх підтримки, а також сприяння уповноваженим органам при здійсненні заходів щодо повернення наших громадян на підконтрольну територію України.

«Маємо розуміти, що за кожним таким фактом – долі людей, сімей, які чекають повернення своїх рідних з полону», – зазначив Філіп Бєликов.

За результатами наради розроблено спільні заходи для удосконалення взаємодії правоохоронних та інших державних органів з цих питань.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини