У Чернігові поліція вилучила з незаконного обігу фальсифіковані цигарки на понад 300 тисяч гривень
Слідчі слідчого управління поліції області спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань та СБУ в ході санкціонованих обшуків вилучили у мешканців Чернігова понад 3000 пачок цигарок з ознаками підробки.
На Чернігівщині поліцейські спільно з іншими правоохоронцями проводять комплексні заходи з детінізації ринку підакцизної продукції. У ході проведення заходів та в рамках слідчих дій у раніше розпочатому кримінальному провадженні, правоохоронці провели санкціоновані обшуки у помешканнях чотирьох чернігівців, які можуть бути причетні до незаконного обігу фальсифікованих тютюнових виробів.
В ході обшуків поліцейські виявили та вилучили 3299 пачок цигарок без марок акцизного податку, ароматизовані рідини до електронних пристроїв для куріння у кількості 100 штук.
Вилучену продукцію направлено на проведення експертних досліджень.
Вартість вилученого фальсифікату сягає понад 300 тисяч гривень.
Поліцейські під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури розслідують кримінальне провадження за частиною 3 статті 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. За це правопорушення передбачено від восьми до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.