Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 червня, 07:46:53

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 4 пожежі, під час яких 1 особу травмовано, 1 загинула

04.02.2024   13:26Агенцiя

За минулу добу пожежно-рятувальними підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 4 пожежі, 3 з яких виникли у житловому секторі громадян, 1 інша. Під час яких 1 людина травмована та 1 загинула.

3 лютого о 15:14 до Служби порятунку "101" у Чернігівському районі надійшло повідомлення про пожежу гаражів на території кооперативу «Південний», що в селищі Десна. За викликом до місця події оперативно прибуло два відділення 7-го Державного пожежно-рятувального посту з м. Остер та місцева пожежна команда з с. Морівськ у складі 8 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки. Пожежу о 16:20 було локалізовано, а о 17:25 остаточно ліквідовано. Під час гасіння було виявлено загиблого 1971 року народження. Вогнем знищено п’ять гаражів, пошкоджено автомобілі Mersedes-Bens та Dacia Logan.

Причини виникнення пожежі встановлює слідчо-оперативна група.

Вже о 20:45 до оперативно-координаційного центру в м. Чернігів надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку у с. Сахнівка Березнянської територіальної громади Чернігівського району. За викликом на місце події прибув черговий караул 10-ої Державної пожежно-рятувальної частини з м. Мена. Пожежу о 21:40 було локалізовано, а о 21:45 остаточно ліквідовано. На місці пожежі рятувальниками виявлено травмовано господаря 1977 року народження. Постраждалого чоловіка з опіками каретою швидкої медичної допомоги було доставлено до Чернігівської центральної районної  лікарні.

Наразі причина виникнення пожежі встановлюється.

Шановні громадяни! Неухильно дотримуйтеся правил пожежної безпеки. Дбайте про власну безпеку та безпеку оточуючих, у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації телефонуйте за номером 101.

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини