Ліквідовано порив труби системи теплопостачання поліклінічного відділення Бахмацької ЦРЛ
20 грудня о 12:00 у м. Бахмач стався порив труби системи теплопостачання поліклінічного відділення місцевої центральної районної лікарні.
 
						Бахмацької ЦРЛ
На ліквідацію аварійної ситуації залучалися фахівці районної служби цивільного захисту Територіального управління МНС та аварійно-відновлювальні бригади лікарні й Бахмацької дільниці ПАТ "Облтеплокомуненерго".
О 18:20 теплопостачання будівлі поліклінічного відділення відновлено в повному обсязі та не допущено розмороження опалювальної системи.
Останні новини Чернігівщини
470 аграріїв Чернігівщини отримали банківські кредити на розвиток 17:54
У 2025 році 13261 український агровиробник отримав 100,1 млрд гривень банківських кредитів на розвиток. Із них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» було профінансовано 6565 агропідприємств на суму 43,9 млрд гривень.
Нетверезий за кермом — загроза для всіх 17:22
Учора, близько 8-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Олександра Довженка. На місце події одразу направили екіпаж патрульних.
З початку 2025 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів Чернігівщини 16:51
З початку 2025 року працівники землевпорядної служби Чернігівщини внесли до Державного земельного кадастру відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів області.
Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж 16:18
Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж: 5 – у житловому секторі, 1 – на транспорті та 1 – у природних екологічних системах.
Як забезпечити стабільний інтернет під час блекаутів – на нараді з провайдерами 15:45
Заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко провів робочу нараду з провайдерами фіксованого Інтернету Чернігівської області.

 © 2005-2025
 © 2005-2025