Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 травня, 23:20:01

Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 82 рази залучались до ліквідації надзвичайних подій, пожеж, надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт

08.01.2024   14:23Агенцiя

Упродовж минулого тижня (з 01.01. по 08.01.2024) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 200 чоловік особового складу та 73 одиниці основної та спеціальної техніки.

 Вогнеборцями ліквідовано 31 пожежа, з яких 28 в житловому секторі, 2 на об'єкті та 1 в природних екологічних системах. Внаслідок дії небезпечних факторів вогню 1 особу травмовано. Разом з тим, нажаль у вогні загинуло дві людини.


Сапери частини піротехнічних робіт підводного та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 1 раз залучались до дій за призначенням.
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 50 разів залучалися для надання допомоги
та проведення інших робіт, а саме: а саме: 19 – буксирування транспортних засобів, 3 - оповіщення населення про загрозу воєнного характеру, 3 - для надання допомоги працівникам правоохоронних органів, 5 - надання допомоги бригадам екстреної медичної допомоги, 4 - для проведення робіт по відкачуванню води, 4 - для забезпечення пожежної та техногенної безпеки, 2 - рятування тварини, 2 - надання допомоги населенню, 4 - проведення аварійно-рятувальних робіт на місці ДТП, 2 - забезпечення безпеки громадян під час проведення масових заходів, 2 - надання допомоги суб'єктам реагування.


ГУ ДСНС України у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини