Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 23:47:45

Патрульні виявили особу, яка може бути причетною до завдання тілесних ушкоджень

19.11.2023   11:45Агенцiя

Вчора, близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що на вулиці Самоквасова 33-річну жінку вдарили ножем.

За вказаною адресою негайно направили патрульний екіпаж.
Прибувши на місце, поліцейські виявили потерпілу. Під час огляду у жінки на спині виявили дві колото-різаних рани. Інспектори одразу надали їй домедичну допомогу та передали медичній бригаді швидкої допомоги, яку викликали заздалегідь.
Патрульні поліцейські встановили, що у потерпілої виник конфлікт з наочно знайомою громадянкою. З’ясувавши адресу її проживання, охоронці порядку вирушили на місце.
Схожу за описом жінку патрульні виявили біля під’їзду будинку, у якому вона мешкає. Громадянка не заперечувала свого знайомства з потерпілою, а також того, що між ними стався конфлікт. За її словами, сварка виникла на ґрунті спільного вживання алкоголю, в результаті чого вона завдала своїй знайомій тілесних ушкоджень.
На місце одразу викликали слідчо-оперативну групу для з’ясування всіх обставин події.

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини