Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 жовтня, 05:31:38

Зберігав обріз та викрадену рушницю: поліцейські Чернігівського району викрили зловмисника

19.11.2023   10:19Агенцiя

Правоохоронці вилучили у 54-річного чоловіка обріз мисливської рушниці, ще дві рушниці — нарізну та гладкоствольну, майже сотню набоїв до них та 6 магазинів до автомата Калашникова.

Попередньо поліцейські отримали оперативну інформацію про те, що цей чоловік незаконно зберігає вдома в одному з сіл Чернігівського району зброю та боєприпаси.

17 листопада співробітники Чернігівського райуправління поліції із залученням поліцейського-кінолога зі службовим собакою провели у фігуранта санкціонований обшук.

В ході слідчої дії правоохоронці виявили та вилучили незаконну зброю та боєприпаси. Попередньо встановлено, що виявлена у зловмисника нарізна рушниця калібру 5,6 мм значиться як викрадена.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини