Чернігівські поліцейські оперативно відшукали двох заблукалих жінок
Громадянки віком 52 та 55 років необачно рушили по гриби, попри чинну заборону на відвідування лісів. Коли ж до ночі не повернулися — їхній родич звернувся по допомогу до поліції.
Заявник пояснив, що родички пішли по гриби у лісовий масив поблизу с. Ведильці Чернігівського району. Жінки не тамтешні, тож погано орієнтуються на місцевості й легко могли заблукати.
На виклик негайно прибули поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції. Патрульна автівка розпочала об’їзд території, де могли перебувати зниклі жінки. За деякий час світло фар вихопило дві постаті з кошиками. Вони рухалися у протилежний бік від села.
Поліцейські зупинили жінок та пересвідчилися, що це саме розшукувані. Після цього запросили їх до автівки і доставили додому.
Поліція Чернігівщини нагадує громадянам про заборону відвідування лісів у період дії воєнного часу. Будьте обачними та не наражайте себе на небезпеку!

Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.