Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 08:42:34

Чернігівські поліцейські вилучили у домашнього кривдника автомат, патрони та наркотики

11.11.2023   11:48Агенцiя

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції під час відпрацювання виклику про домашнє насильство виявили у кривдника автомат АКС-74, 4 запасні магазини до нього, понад 800 патронів до вищевказаної зброї та наркозілля.

9 листопада до поліції звернулась жінка, яка скаржилася на свого чоловіка, який дебоширив та лякав її.

На виклик виїхали поліцейські сектору протидії домашнього насильства Чернігівського райуправління поліції. Під час розмови з потерпілою з’ясувалося, що у її чоловіка є незаконна вогнепальна зброя.

Правоохоронці ретельно перевірили помешкання правопорушника та виявили автомат АКС-74 та набої до нього.

Для фіксації правопорушення та вилучення небезпечних знахідок на місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції. В подальшому в ході огляду місця події в квартирі правопорушника поліцейські виявили ще й подрібнену речовину зеленого кольору (канабіс).

Правоохоронці вилучили незаконні знахідки та направили на проведення експертних досліджень. Наразі поліцейські з’ясовують обставини, за яких зброя потрапила до домашнього кривдника.

Відкриті кримінальні провадження за ч. 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та за статтею 309 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення чи зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). А за вчинення домашнього насильства на чоловіка також склали адмінпротокол за статтею 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За скоєння злочинів чернігівцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.



Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини