Поліція встановлює обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди в селі Лемеші загинула 61-річна жінка. Поліцейські розслідують обставини та закликають відгукнутися свідків ДТП.
Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду надійшло до поліції вчора близько 17:20. На місце події прибув екіпаж патрульної поліції та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту поліції області.
![]()
За попередньою інформацією, водій автомобіля «FORD Transit», рухаючись по автодорозі Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, в селі Лемеші здійснив наїзд на жінку, яка переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. В результаті ДТП жінка отримала тілесні ушкодження, від яких померла на місці події.
Поліцейські затримали підозрюваного у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та вилучили транспортний засіб.
Слідчий поліції відкрив провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження).
Нині триває досудове розслідування.
Поліцейські звертаються до всіх, хто став свідком ДТП, або кому що-небудь відомо про обставини цієї події, з проханням телефонувати за номером (0462)619-787 або (093)882-10-51.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.