Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 03:07:34

Спричинив шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: у Прилуках поліцейські повідомили про підозру депутату місцевої ради

03.11.2023   16:01Агенцiя

Правоохоронці викрили депутата, який очолює комунальне підприємство у Прилуках, у масштабному забрудненні земель небезпечними відходами. Зафіксовано перевищення вмісту нафтопродуктів у ґрунті у 28 разів.

Слідство встановило, що чиновник дозволив приватній фірмі вивозити небезпечні нафтовидобувні відходи до місцевого сміттєзвалища.

За укладеним договором, фірма мала право вивозити на полігон лише тверді відходи нафтовидобутку. Натомість тривалий час вивозився рідкий буровий шлам з небезпечними хімічними сполуками.

Експертиза показала, що вміст нафтопродуктів у ґрунті перевищив гранично допустиму межу в 28 разів. Також фактично перевищено рівень вмісту металів. Екологічна шкода оцінюється у 32 мільйони гривень.

Слідчі слідчого управління поліції області  спільно з оперативниками управління стратегічних розслідувань під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури повідомили чиновнику про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 239 Кримінального кодексу України (забруднення або псування земель) та частиною 2 статті 367 (службова недбалість) Максимальне покарання, передбачене законом за такі дії - до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Нагадаємо, що у вересні поліція Чернігівщини повідомила про підозру учасникам злочинної групи за забруднення земель шкідливими відходами.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини