Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 08:38:17

За гарний малюнок – якісний мобільний телефон!

15.11.2011   14:12

Чернігівський школяр Максим Сніцаренко став переможцем Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” в номінації “Ми архітектори якісного світу” і одержав у нагороду новітній мобільний телефон.

Привітав талановитого художника та вручив йому подарунок генеральний директор державного підприємства “Чернігівстандартметрологія” Валентин Бакуменко.

“Максим намалював світ, про який він мріє – духовний, світлий, осяяний добром”, – підкреслив Валентин Бакуменко.

Максиму 11 років, він навчається у Чернігівській загальноосвітній школі № 33. Сам юний художник розповів, що малювати любив завжди, відтоді як узяв до руки олівець.
Захоплюється і творчістю брат Роман. Обидва взяли участь у конкурсі “Я хочу жити в якісному світі” та стали переможцями його регіонального рівня.

Роботи братів поїхали на Всеукраїнську виставку до Києва. Конкурсна комісія, у складі якої є художники, викладачі образотворчого мистецтва, вирішила віддати пальму першості малюнку Максима. Він отримав у нагороду мобільний телефон.

Малювання у художника викладає вчитель Олена Шевелєва. Але хлопчик захоплюється не лише образотворчим мистецтвом! Гарно навчається, любить читати, а з усіх шкільних предметів віддає перевагу математиці.
Як повідомлялося, конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” проходить щороку. Цьогоріч у регіональному етапі конкурсу взяли участь близько 100 малюнків школярів різного віку. Найкращі з них взяли участь у Всеукраїнському етапі.

Наступний конкурс “Я хочу жити в якісному світі” традиційно розпочнеться у квітні.
Незабаром всі роботи юних художників будуть представлені на сайті підприємства www.cherncsm.com.ua

На знімках: малюнок-переможець; Максим із нагородою; на церемонії нагородження(зліва-направо) – Роман Сніцаренко, генеральний директор Валентин Бакуменко, Максим Сніцаренко.

Останні новини Чернігівщини

"Громадяни Чернігівщини проти бездіяльності поліції". ВІДЕО 08:31

Прес-конференція "Громадяни Чернігівщини проти бездіяльності поліції" відблася 5 грудня в Прес-центрі «Чиста Політика».

Іноземні інвестиції в області. ДОВІДКА

Іноземні інвестиції в області. ДОВІДКА 08:13

У січні–вересні 2019 р. в економіку Чернігівської області іноземні інвестори вклали майже 4 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу), з яких 76% належить інвесторам із країн ЄС.

Чернігівські десятикласники грали в

Чернігівські десятикласники грали в "Ринок праці" 08:06

Ще з юного віку діти мріють про свої майбутні професії, обговорюють з ровесниками, ким вони будуть, коли виростуть. Їх мрії та вподобання змінюються з часом, з впливом оточення дитини та розширенням світогляду. Щоб не помилитися з вибором професії у старших класах, дітям допомагають фахівці служби зайнятості, які проводять різноманітні інтерактивні профорієнтаційні заходи.

Поліція розслідує незаконну порубку новорічних дерев на території лісництва

Поліція розслідує незаконну порубку новорічних дерев на території лісництва 07:57

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом незаконної порубки майже двохсот сосен у Ріпкинському районі. Транспорт та здобич у зловмисників вилучені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини