Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 листопада, 14:17:38

За гарний малюнок – якісний мобільний телефон!

15.11.2011   14:12

Чернігівський школяр Максим Сніцаренко став переможцем Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” в номінації “Ми архітектори якісного світу” і одержав у нагороду новітній мобільний телефон.

Привітав талановитого художника та вручив йому подарунок генеральний директор державного підприємства “Чернігівстандартметрологія” Валентин Бакуменко.

“Максим намалював світ, про який він мріє – духовний, світлий, осяяний добром”, – підкреслив Валентин Бакуменко.

Максиму 11 років, він навчається у Чернігівській загальноосвітній школі № 33. Сам юний художник розповів, що малювати любив завжди, відтоді як узяв до руки олівець.
Захоплюється і творчістю брат Роман. Обидва взяли участь у конкурсі “Я хочу жити в якісному світі” та стали переможцями його регіонального рівня.

Роботи братів поїхали на Всеукраїнську виставку до Києва. Конкурсна комісія, у складі якої є художники, викладачі образотворчого мистецтва, вирішила віддати пальму першості малюнку Максима. Він отримав у нагороду мобільний телефон.

Малювання у художника викладає вчитель Олена Шевелєва. Але хлопчик захоплюється не лише образотворчим мистецтвом! Гарно навчається, любить читати, а з усіх шкільних предметів віддає перевагу математиці.
Як повідомлялося, конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” проходить щороку. Цьогоріч у регіональному етапі конкурсу взяли участь близько 100 малюнків школярів різного віку. Найкращі з них взяли участь у Всеукраїнському етапі.

Наступний конкурс “Я хочу жити в якісному світі” традиційно розпочнеться у квітні.
Незабаром всі роботи юних художників будуть представлені на сайті підприємства www.cherncsm.com.ua

На знімках: малюнок-переможець; Максим із нагородою; на церемонії нагородження(зліва-направо) – Роман Сніцаренко, генеральний директор Валентин Бакуменко, Максим Сніцаренко.

Останні новини Чернігівщини

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових 14:04

Відсьогодні, 27 листопада, порядок та безпеку учасників судового процесу в Деснянському районному суді міста Чернігова, одному з найбільших судів Чернігівської області, забезпечуватимуть співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" 12:32

26 листопада відбулася обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" у форматі онлайн.

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб 12:05

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федора Вовченка.

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми "Велике будівництво" та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР 11:44

25 листопада перший заступник голови ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад області.

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт 11:35

Міст над річкою Білоус, що за Масанами під Черніговом, закритий для проїзду (дорога Т-26-06 Чернігів - Любеч - Славутич, км 10+474). Проводиться аварійний ремонт.