Росіянка проривалася в Україну "Маздою" без належних документів
Учора ввечері у пункт пропуску "Нові Яриловичі" на великій швидкості заїхав легковий автомобіль марки "Мазда" російської реєстрації.
Незважаючи на попереджувальні сигнали та вимогу прикордонного наряду зупинитися, авто продовжувало рухатися. Зупинився транспортний засіб лише після того, як охоронцями кордону Чернігівського прикордонного загону був піднятий пристрій для примусової зупинки, який застосували по команді "Бар'єр".
Блокувавши автомобіль, прикордонники встановили, що за кермом знаходиться громадянка Росії. З документів 42-річна жінка мала при собі лише посвідчення водія, мисливський квиток та ксерокопію нібито загубленого паспорта.
Наразі відносно порушниці складено протокол про адміністративні правопорушення за ст.ст. 204-1, 185-10, 202 КУпАП, накладено штраф і встановлюються обставини та мотиви скоєння правопорушення.
Міру відповідальності росіянки вирішить суд.
О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби, підполковник
Останні новини Чернігівщини
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».