Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 10 серпня, 04:00:59

СБУ повідомила про підозру колаборанту з «мвдлнр» на Луганщині, який причетний до масових репресій українців

12.10.2023   14:55Агенцiя

Служба безпеки України зібрала докази злочинної діяльності жителя Луганщини, який причетний до масових репресій українців.

Фігурантом є 34-річний мешканець Сєвєродонецька, який добровільно приєднався до лав терористичної організації «лнр».
Встановлено, що колаборант ще до початку повномасштабного вторгнення рф неодноразово висловлювався проти проведення АТО/ООС та поширював ідеї "руського міра".
Після захоплення Сєвєродонецька військами рф він добровільно пішов на співпрацю з  окупаційною владою та одним із перших подав свою кандидатуру до лав незаконно створеного райвідділу внутрішніх справ так званого мвс "лнр".


Перебуваючи на «посаді», зрадник проводить репресії проукраїнськи налаштованого населення окупованої частини області та виконує інші вказівки окупантів.
На підставі зібраних доказів слідчі СБУ заочно повідомили ворожому поплічнику про підозру за ч. 7 ст. 111-1 (добровільне зайняття громадянином України посади в незаконних судових або правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України. На нього очікує покарання – від дванадцяти до п’ятнадцяти років позбавлення волі.
Наразі колаборант перебуває на тимчасово окупованій території сходу України.
Співробітники Служби безпеки здійснюють комплексні заходи для притягнення його до відповідальності.
Розслідування злочинної діяльності колаборанта проводять співробітники СБУ у Чернігівській області за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури.


 

Останні новини Чернігівщини

Медична інфраструктура Чернігівщини посилюється: у фокусі онкологічна допомога та реабілітація 12:34

Заступник Міністра охорони здоров’я України Едем Адаманов із робочим візитом відвідав Чернігівщину. У регіоні триває відновлення медичної інфраструктури, і Міністерство спільно з міжнародними партнерами та органами місцевої влади забезпечує реалізацію проєктів, які покращують доступність і якість медичних послуг.

На Чернігівщині завершують збирання ріпаку 12:13

В області активно тривають жнива. Наразі обмолочено 224,3 тис. га сільськогосподарських площ.

У Чернігові ще 95 сімей отримають допомогу при народженні дитини 11:32

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 95 чернігівкам, які зареєстровані у реєстрі територіальної громади міста.

Чернігівські поліцейські долучилися до Всеукраїнського марафону «Мандруй із СОБ Україною» 10:41

Ініціатива, започаткована поліцейськими Запоріжжя і службою освітньої безпеки Нацполіції України спрямована на виховання в дітей патріотизму, любові до Батьківщини та формування національної свідомості.

Ще 45 чернігівців отримають матеріальну допомогу в рамках міських соціальних програм 10:10

Одноразова матеріальна допомога буде надана ще 16 особам, які є членами сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат - 699 998 грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини