29 власників приватного житла та 11 мешканців багатоповерхівок отримають підтримку від міста
Чернігівці, у яких пошкоджене житло, продовжують отримувати підтримку від міста. Так, виконавчий комітет Чернігівської міської ради п’ятого жовтня погодив надання одноразової матеріальної допомоги:
29 власникам приватних житлових будинків міста на загальну суму 345 643 гривень;
11 мешканцям багатоповерхової забудови міста на загальну суму 105 000 гривень.
Нагадаємо, такі виплати здійснюються у рамках міських соціальних Програм, що направлені на підтримку мешканців міста, житло яких зруйноване чи пошкоджене внаслідок російської військової агресії проти України.
Загалом таку матеріальну допомогу вже отримали:
1962 власника приватних житлових будинків на загальну суму понад 31 млн грн;
481 мешканець багатоповерхової забудови на загальну суму 7,185 млн грн.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Майже 2500 українців уже скористалися консультаціями в Офісах податкових консультантів 17:05
З моменту запуску роботи Офісів податкових консультантів консультації отримали вже близько 2500 осіб. Про це повідомила в. о. Голови Державної податкової служби України Леся Карнаух.

Профтехи та коледжі запрошують долучитись до проєкту з розвитку соціального підприємництва 16:59
Проєкт StudBiz оголошує OPEN-CALL для закладів професійної та фахової передвищої освіти. 20 відібраних закладів-учасників отримають повний супровід, менторство, юридичну підтримку та грант на відкриття соціального бізнесу у своїх стінах.
На Чернігівщині поліція затримала зловмисника з партією наркозілля вагою 8 кілограмів 16:50
Поліцейські затримали наркодилера, який у Ніжинському районі створив приховану у кукурудзяному полі наркоплантацію з вирощування конопель та збував по всій Україні готові до вживання партії марихуани. Затриманого поміщено під варту.
Поліція Чернігівщини затримала злочинне угруповання підозрюваних у грабежі, серійних крадіжках з агропідприємств і угоні авто 16:43
Поліцейські затримали групу зловмисників, які підозрюються у пограбуванні і крадіжці з агропідприємств, а також в угоні легкового автомобіля. Затриманим повідомили про підозру, їх поміщено під варту.

Чернігівська область виділяє на підтримку Сил безпеки та оборони більше мільярда гривень 16:40
За дорученням Президента України Володимира Зеленського області і громади системно реалізовують державну й регіональні стратегії, спрямовані на підтримку Сил оборони та безпеки. Чернігівщина – не виняток.