Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 жовтня, 15:38:39

У Чернігові поліцейські затримали наркоторговця-закладчика та вилучили у нього психотропи на понад 700 тисяч гривень

03.10.2023   10:11Агенцiя

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини спільно з співробітниками СБУ викрили 23-річного місцевого мешканця, який розповсюджував психотропні речовини шляхом «закладок». Правоохоронці затримали наркоторгівця та припинили діяльність Інтернет-магазину з продажу наркозілля.

Поліцейські провели затримання підозрюваного у роздрібному наркодилерстві та задокументували факт збуту наркотиків.

Зловмисник пояснив поліцейським, що замовляв пакунки з психотропною речовиною в Інтернеті. В подальшому здійснював порційне фасування «товару» та продавав його клієнтам шляхом «закладок» через соцмережі.

Правоохоронці провели також санкціонований обшук в оселі чернігівця, де виявили та вилучили зіп-пакети з психотропною речовиною загальною вагою понад 1,3 кілограми, засоби фасування, ваги, та готові до реалізації згортки з товаром. Загальна вартість виявлених психотропів за цінами «чорного» ринку складає понад 700 тисяч гривень.
Вилучені речовини направлено на проведення експертних досліджень.
Поліцейські затримали зловмисника в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Наразі слідчий поліції, за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури, повідомив затриманому про підозру за частиною 3 статті 307 Кримінального кодексу України (збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів в особливо великих розмірах). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід – тримання під вартою.
Досудове розслідування триває.

Сектор комунікаціїполіції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.

Залишили засудженого без допомоги в небезпечному для життя стані – підозрюються троє працівників виправної колонії

Залишили засудженого без допомоги в небезпечному для життя стані – підозрюються троє працівників виправної колонії 11:30

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом працівникам виправної колонії у залишенні особи в небезпеці та службовому підробленні, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 135, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України).

Кікбоксери Чернігівщини здобули медалі Кубку України WAKO 11:28

З 25 до 28 вересня у місті Хмельницький відбувся Кубок України з кікбоксингу WAKO.

Про наявні пропозиції від служби зайнятості та успішні кейси працевлаштування говорили на Дні спільнодії 11:27

Складова ментального здоров’я та психічної стійкості людини – це наявність роботи та самореалізація. З іншого боку, метально здоровій людині простіше знайти себе, а відтак і працевлаштуватися.

 До Дня захисників і захисниць України

До Дня захисників і захисниць України 11:25

1 жовтня в Україні відзначається День захисників і захисниць. Це свято запроваджено 2014 року на вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.