Поліція Прилуччини встановлює обставини смертельної дорожньо-транспортної пригоди
Вчора близько 20 години до поліції надійшло повідомлення про зіткнення двох автомобілів у Ічнянській громаді. Внаслідок ДТП один водій загинув, а іншого керманича госпіталізували.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Прилуцького райвідділу поліції та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту поліції області.
Правоохоронці провели огляд місця події, склали схему дорожньо-транспортної пригоди, опитали свідків та очевидців події.

Попередньо поліцейські встановили, що водій автомобіля «ВАЗ», 57-річний мешканець міста Суми, рухаючись автодорогою Ніжин - Прилуки - Пирятин поблизу села Монастирище під час здійснення маневру обгону вантажного автомобіля виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив лобове зіткнення з легковою автівкою. Іншим автомобілем керував 24-річний мешканець Київської області, який рухався у зустрічному напрямку. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій «вазівки» загинув на місці події, а водія іншого автомобіля госпіталізували до Прилуцькою центральної міської лікарні.
Транспортні засоби правоохоронці вилучили до відділу поліції.
Слідчий поліції встановлює повну картину дорожньо-транспортної пригоди у рамках провадження, відкритого за статтею 286 Кримінального кодексу України.
Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини дорожньо-транспортної пригоди. В рамках провадження призначено низку експертиз. Тривають слідчі дії.
Поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».